25.Srpen 2015
Vite co je to laska? Je to jen cekani na neco co neni, na neco co neprijde a kdyz uz si myslite ze to mate na dosah ruky, najednou je to pric a vy premyslite co se stalo rikate si je to moje chyba? Neni to nikoho chyba je to jen cit kterej dlouho nevydrzi kdyz nejste stou spravnou osobou a proto musime verit ze jednouho dne kdy vijde slunce potkame nekoho prikom se nam rozbusi srdce a budeme se smat ani nevime proc, budeme stastni a nas zivot bude mit konecne smysl. Tak nezoufejte on ten pravej prijde v ten cas kdy to nebudete vubec cekat, bude tam stat a divat se vam primo do oci se svym krasnym usmevem.
 Do you know what is love? it's waiting for something we don't have, for something what's not coming and then when thing u have it, it lose and you think about and telling to youself what's wrong? it is my fault? No it's not anyone's fault it's only an emotion that don't last for long if you are with wrong person so that's why we must believe that one nice sunny day we will meet someone with who our heart will beat faster then normally and we will smile without a reason, we will be happy and our life will finally give us sense. So do not be desperate Mr. right will come in the time u will not wait, he will stand there and look at you with he's pretty eyes and  gorgeous smile. <3  
Vložil: Analia.LovE ¤ Komentářů (0)
22.Listopad 2010
Milovat někoho je snadné, ale zapomenout bývá o mnoho těžší. Láska je bolest, nenávist, touha, kterou si neseme po celý život. 
Nabídnout přátelství tomu kdo chce lásku, je jako dát, chleba někomu,kdo umírá žizní.
Chcem vedľa teba stáť, chcem s tebou hviezdy počítať, chcem tvoje srdce mať s tebou plakať aj sa smiať, tak skús mi lásku dať, tak skús ma milovať!!!!!!!!!
Láska je anjel a diabol spolu, láska je šťastie, čo prináša smolu, láska je srdce, v ktorom je kríž, ak nemáš lásku tak nemáš nič.
Az se ti bude nekdy zdat, 
ze tvuj svet se rozbil na kousky,
nebrec.
Sesbirej strepy a zacni se smat,
vzdyt strepy nosi stesti.
Pero píše,srdce volá, 
Milujem ťa láska moja. 
Láska a sex patria k sebe 
tak ako moja láska patrí k tebe.
Maly andilek v koute stal, na srdci velky smutek mnel. Nemohl milovat koho chtel, proto jen pomalinku, tichu umiral!;(
The Stairway
Vložil: Analia.LovE ¤ Komentářů (0)
19.Březen 2010

LÁSKA JE KRÁSNEJ CIT

KDYŽ MILUJEŠ, TAK MILUJ CELIM SVIM SRDCEM!

LÁSKA NEKDY BOLÍ

ZA SVOU LÁSKU MUSIS BOJOVAT!

KDYŽ POZNÁŠ PRAVOU LÁSKU NIKDY NANI NEZAPOMENEŠ!

NEBRAŃ SE LÁSCE, ALE UŽIVEJ SI JI

MILUJ DOKUD MŮŽEŠ

DEJ DO TOHO VŠECHNO!

LOVE IS KIND

TRUE LOVE IS THE BEST

4EVER IN MY HEART
Vložil: Analia.LovE ¤ Komentářů (1)
Když se ráno probudim, tak prvni věc na kterou pomyslim jsi ty!
Když slunce svíti a já se prochazím v parku plném krásnych květu, myslim na to jak mě držiš za ruku a říkaš mi krásne slovička.
Když večer usínam, myslim na tvé sladke polibky, myslim na to jak mě něžně vezmeš do své náruče, a jak mi do ouška pošeptáš '' Miluji tě''.
Vložil: Analia.LovE ¤ Komentářů (3)