FC Hradec Králové - MFK Karviná 3:1 (1:0)

Branky: 40. Gill (vl.), 67. a 75. Černý - 48. Opic
FC HK: Lindr. Vít, Svoboda, Černý, Dvořák, Chleboun, Poděbradský, Kalousek, Rezek, Wozniak, Fischer
Karviná: Blaha, Hoffmann, Juska, Dittrich, Gill, Macek, Opic, Buryán, Sourada, Rýdel, Milosavljev
Rozhodčí: Paták-Chytil, Gallo

Začátkem 1. poločasu měli hráči Karviné trošičku převahu. Až po 18. minutách Hradec zabral a začali si vytvářet šance, které stejně zahazovali, když ve 40. minutě si Karviná dala nešťastného „vlastence“, a to tak, že Černý (HK) se pokusil přehodit z rohu šestnáctky brankáře (mfk K), míč však letěl na osamocené tři hráče Karviné a dezorientovaný Gill zasáhl míč tak nešťastně, že se dokutálel do branky – 1:0.

Začátek druhého poločasu patřil opět Hráčům Karviné, na-rozdíl od první půle však Opic (mfk K) už svoji šanci za přihlížení domácích hráčů i fanoušků ve 48. minutě proměnil na 1:1

Zápas rozhodl v 67. minutě hráč HK Černý, když svoji střelou prostřelil ve vápně vše, co mu stálo v cestě a výhru zpečetil v 75. Minutě když si zpracoval zablokovanou střelu a poslal míč k tyči - 3:1.

kategorie: MFK Karviná
vložil: Aramon