15.Červen 2007

perly našich mužů I:

Měla k nám včera přijet návštěva,v ledničce vymeteno i poslala jsem svého muže do tesca nakoupit.Povídám: "Drahý v kuchyni máš lísteček co máš koupit" a šla jsem si po svém.Sedl do auta a odjel a za 15 minut mi volá jak má koupit 250 gramů hladké mouky.Místo lístku s nákupem-velkým jako kráva,mi sebral recept na buchtu,který jsem měla položený u počítače a jel podle toho nakupovat.

Mě pobavil když mi ukradl ve sprše peelingový gel (byl línej si dojít pro svůj) a povídá: "Prosím tě.jak to tady máš dlouho?Dyť je v tom nějakej písek nebo co,to je skažený ne??

Můj syn byl na podzim s manželem na víkend v horách.Přijeli a já se ptám co to má syn na sobě?Manžel,že prý jsem mu koupila nový tepláky ne? Synek běhal celý víkend venku v pyžamových kalhotách.V čem spal, netuším..

Je to už dávno,dcera byla v jeslích.Manžel jí šel onečně poprvé vyzvednout.Řekla jsem mu : "Jituška má kyblíček." Pro nás ženský je samozřejmé.že se jedná o značku na šatničce.Co myslíte že hledal?Ano,samozřejmně hledal kýbl,ve kterým má dcera oblečení.

komentáře (0):

Přidej komentář

<< Domů