Blažej Šťastenič

02.Září 2006

Mnoo, je to tu!
Jsem spokojený mladý muž. Revolta se posunula do sféry vytrvalé rezistence xystému bez přehnaných excesů a zbytečných póz. Zavání to dospělostí, nicméně si naštěstí uvědomuji, že dospět k jednomu bodu znamená odrazit se k dalšímu. Krom toho se naplnila Má touha po blízkosti Někoho, Kdo bude mít zároveň funkční vagínu i mozek a navíc bude opětovat Mé iracionální vlny nezřízeného zájmu. Jmenuje se...jmenuje a je...JE! Howgh.
Říkám si, že to celé zavání spokojeností. Jenom ta diplomka by se mohla dopsat tak nějak setrvačností a promoce se tak nějak odpromocnit, k čemu bych ji rád maximálně zplnomocnil...Bheh, žvásty!
Gonna go BOWLING! napsal/a: Belzeblb 21:52 Link komentáře (1)Chce se mi spát

02.Červenec 2006

Když přídu ráno domu
sednu si a zapnu televizi
venku choděj krásný holky
začíná novej den
no jo ale co dělat
chce se mi spát
Občas se osprchuju
zatopim v kamnech
Holky se mi dívaj do oken
z televize se na mě taky dívaj
no jo ale co dělat
chce se mi spát

Jednou mi jedna řekla
že vypadám jako James Dean
ale že je vidět
že prej moc chlastám
co na to říct
chce se mi spát
Byla moc krásná a voněla
Kouřila drahý cigarety a furt se smála
v očích měla plameny
byla to velká láska
no jo ale co dělat
chce se mi spát

Nechci vypadat jako James Dean
Nechci kouřit drahý cigarety
Nechci se smát
Nechci polykat plameny
stejně to nejde
chce se mi spát
Protože když ráno přídu domu
sednu si a zapnu televizi
venku choděj krásný holky
začíná novej den
no jo ale co dělat
chce se mi spát
napsal/a: Belzeblb 22:40 Link komentáře (0)Jimi Morrison...

14.Červen 2006

...he had His elevator angels. Dveře cvakly, zmáčkl jsem tlačítko a konstrukce se rozjela. Jenže nevím, v čem jsem. Nevím jak dlouho. A vlastně jsem si tohle všechno vymyslel. Je to nedomyšlené jako tolik věcí, co v poslední době dělám. Nedělám. Strouhám mrkev z povinnosti a zuby by se přitom TAK chtěly zakousnout. Každopádně až se Mi to povede, tak se na tu konstrukci vyseru. A Vy to udělejte taky. " Jeden můj kamarád měl kytaru s palmou..." napsal/a: Belzeblb 14:26 Link komentáře (0)Pokání

19.Leden 2006

Sem si pročet záznamy ... mhm, popré jsem si nedávno uvědomil, že asi nejsem úplně blahem bez sebe, když si kdejaký kdokoli přečte kdekteré cokoli o Mě. Ono to především asi pana Kdejakého Kdokoliho nezajímá, ale co když!? Jsem v náladě, kdy si dobrovolně pouštím Callisto a ti z Vás, co tu kapelu znají, tuší, co to znamená (ačkoli by i co se za nehet vleze museli znát i Mě). Ale to ještě neznamená, ž jsem madrfakr inťouš! Hate shoot and kill mothafucka intiezzz! To je snad eště horší než šampóni, ačkoli agresívní je to v globále asi stejně. Nasrat na číkoli diktát! Uznám Vás až ve chvíli, kdy se prot ot sám rozhodnu a tohle si NIČÍM nevynutíte ... Já bych za bolševika skončil fakt špatně! No, a to je pádný argument pro to, že teď JE líp. A dá se o tom sice debatovat, ale tohle si myslím. COK! napsal/a: Belzeblb 14:40 Link komentáře (0)Šyt hepnz!

02.Leden 2006

Kurva, nasrat Špenátu na hlavu!
Je fakt smutný, když si uvědomujete, že se snažíte se do někoho zamilovat "jako zamlada", jen proto, abyste zapomněli na to, že Někoho milujete. Aspoň dočasně. A ke všemu tomu se fakt nemůžete rozhodnout, do Koho se teda kurva máte zamilovat! Jakože strašná prdel, ae je to tak. Asi to, přátelé, zkusím s nějakým chlapem, okouzlím Ho, sevřu f pJesti a pak Ho budu brutálně zneužívat, Rimbaud hadra! Jenže Mě pánské údy fakt nerajcujou, nechci kouřit ani si ho nechat strkat do zadku, nechci ho kurva rvát do chlupaté prdele, pod níž se houpou koule! Ještě bych tak zvlád ho někomu vyhonit bo si nechat vykouřit pánskými ústy...ale kurva k čemu? Dyť se Mi ekluje už i samo slovo šulin, oproti tomu je výraz piča nanejvýše přitažlivý. Grrr! A pocit, že Někoho ubíjím a deptám, lámu Mu srdce, Mi taky nepřidá. Bhm a vztah bez sexu? Nasrat! Je Mi dvacet!!! Chci jebat, mrdat, lupat, šoustat, píchat, časem se třebas i milovat a chci, aby se to té druhé kurevsky líbilo a bavilo Ji to, stejně jako Mě...Nejsem tak blbej, jak vyznívá tenhle zápis. A zdaleka nemám na mysli ty vulgární výrazy. Jestli Vám, velební, vadí, jděte třebas do pYče! Bhe, divná, agresivně teskná, víceméně prázdná nálada...Jestli náhodný kolemjdoucí pochopí, rád si vyslechnu pohlazení, ale upřímně řečeno, proto jsem to asi nepsal...proč jsem to xakru vůbec psal?...sem asi chtěl, no. napsal/a: Belzeblb 20:00 Link komentáře (0)Stížnost!

20.Prosinec 2005

Ostře protestuji proti tomu, aby se mezi Mými deníkovými záznamy objevovala reklama! Dyť to vypadá, jako bych ji tam "způsobil" Já! A toho bohdá nebude! napsal/a: Belzeblb 21:28 Link komentáře (0)
Těch let, co tady bydlím!
Mám židli, stůl a matraci
Paní domácí
Paní domácí
Proč měníte zámky u dveří
a mý věci hážete na ulici?
Paní domácí

Sedmnáct let a ještě půl
trosečník na pustým ostrově žil
a čekal až připluje nějakej koráb
aby ho zachránil
Ráno co ráno zapálil oheň
a doufal, že zázrak se stane
Vždyť dokud oheň nevyhas
i jeho naděje plane

Paní domácí
Vždyť nájem řádně platím
Žiju skromně, málo utrácím
Paní domácí

Jednou když ve svý chatrči spal
sen se mu zdál
V tom snu uviděl anděla
a ten mu povídal:
Já vyslyšel tvoje modlitby
a tak zítra za rozednění
ke břehu připluje loď a sní
konec trápení
Nebesa slyšela modlitbu tvou
a nasytí hladového
Konec je života na pustým ostrově
Konec je trápení tvého

Paní domácí
Tak snadno člověk věří
že důvěra se vyplácí
Paní domácí

Užaslý se probouzí
a k obzoru se dívá
Vychází slunce, nový den
a na obzoru plachta bílá
Hurá! Bůh vyslyšel moje modlitby
a nasytí hladového
Konec je života na pustým ostrově
Konec je trápení mého

Jen kdyby tak andělé mluvili jasně
abychom věděli, co nám chtěj říct
Člověk si myslí, že chápe to krásně
a přitom nechápe nic
A tak zatímco na břehu trosečník volá
Sláva! do všech koutů
k ostrovu zvolna připlouvá
loď plná lidožroutů
Hladovejch lidožroutů

Tak co? Je tohle ono? No JE!!! Jistě že JE!!! A jestli nechápete, klíďo se ptejte! napsal/a: Belzeblb 21:26 Link komentáře (0)
Tak a je to tu zase! Psát vo počasí jeví se býti sice zoufalým, nicméně v tuto dobu je to snad to jediné, co Mě naplňuje reálnou nadějí na lepčí zítřejšejšky. A co víc - postřeh pečlivého pozorovatele: Mám pocit, že Lidé Mně obklopující jsou na tom až podezřele často až podezřele podobně, což Mě nutně vede k závěru, že snad existuje jakási forma společné duše, páč co už je potom jinak tendlenctencten megashit? Esi máte podoben pocit, dajte vedieť, páč to mušíme vygómat. asi Mi došla nit, doufám, že brzy Mi Ariadna daruje novou, kteroužto budu moci započati odvíjeti, bych tomu zgurvanýmu Minotaurovi skopal prdel dohranata! Mějte se líp, než Já teď, sobě přeju to samé.:) napsal/a: Belzeblb 21:01 Link komentáře (0)Dedukce

06.Leden 2005

Jo a co z toho plyne? No tak jednak asi to, že odteď jsem jeden z mála, co si na tomto úchylném serceru vedou deníček, jednak to, že jsem dost možná 1.i poslední, Gdo se pročte až sem, jednak plno dalších píčovin, ale HLAVNĚ!!!...Hlavně to, že tu ještě po nějakou dobu pobudu a budu hledat i njaé další pobudy, co se Mnó wobcasz pobudó. Jo a taky si možná změním časem ten profil, páč za chvíli to už nebude in ahlavně nechceme nudit publikum...:o) napsal/a: Belzeblb 13:21 Link komentáře (0)
Toto je tiskové prohlášení Mé osoby Vám všem, co překvapivě projevili zájem o Můj profil, a to dokonce nejen o fotky ale i o psané slovo. A navíc je neodradí ani více než deset řádků zároveň, velký to bubák Moderního čtenáře. :o) Takže milí, zlatí, už jsem množná dosáhl (v rámci projektu Gnothi Sauton) poznání toho, proč že tu vlastně jsem, problému, kterým se zabývá i hlavní stať Mého profilu. Killing is My business, jak by řekli Megadeth a Time is money, jak řekl nevim gdo, takže jsem v období téměř ouplné destrukce Mé doufající dušičky zachytil shodou okolností (a Bukaje Bambitkina) právě toto stébélko a upnul se svým nitrem na ně. Gdo Mě zná, se možná diví, ale to si asi myslí, že Mě zná, páč gdyby Mě znal, tak by se asi tak nedivil...ne? No a protože těch Lidí, co Mě znaj je sice hrozně hafo ale zároveň hodně a Já chci být znán a chci znát, ale zdá se Mi občas, že "není materiál", tak jsem se rozhodl, že zlaté lidské nugetky zkusím vytěžit v šachtě Líbímseti...a třeba si přitom i zašoustám...:o) Váš přes půl roku sexuálně frustrovaný Odvážný mladý muž na létající pizdě...nebo spíš Jeho tiskový mluvčí.
A.D.2005-6-1-13:15 napsal/a: Belzeblb 13:15 Link komentáře (0)