Moje stránky především o dámských šatech a módě obecně

Moje první zkušenosti s erotickým spodním prádlem

Je mi 22 let, což znamená, že mám ve skříni ještě nějaké kousky spodního prádla z mladších let, které působí poměrně dost dětsky. Mamka mi má tendence kupovat pořád kalhotky a podprsenky s barevnými motivy a obrázky- možná proto, aby tak odlákala mé potenciální milence. Já sama si ale občas koupím nějaké hezké prádélko a schovám si jej. Ale neměla jsem nikdy moc odvahy na příliš vyzývavé a erotické kousky.

Na erotické spodní prádlo jsem nebyla zvyklá

S mým přítelem jsme už skoro 3 roky a náš vztah je podle mě skoro až perfektní. Moc ho miluju a občas nechápu, že se mnou vlastně je, protože on je prostě úžasný a myslím si, že by mohl mít skoro každou holku, na kterou by se jen podíval. V posteli nám to klape, ale poslední dobou cítím, že už nemám takový zájem, jako v začátcích našeho vztahu a ta erotičnost mezi námi se trochu vytrácí. Asi je to v životě normální, ale já s tím chtěla něco udělat, tak jsem projela internet a objednala pár kousků erotického prádla z a-pradlo.cz Koupila jsem nějaké erotické kalhotky a brazilky s otevřenou spodní částí, lesklé body, které působí jako z latexu a 2 krajkové průhledné podprsenky. Napřed jsem měla skoro strach na sebe takové prádlo obléct, ale nakonec se mi opravdu zalíbilo a začala jsem se v něm cítit dobře a moc příjemně přitažlivě.

A co řekl na erotické prádélko přítel?

Další den jsem měla jít za přítelem a zůstat u něj přes noc. Jeho rodiče nebyli doma, tak jsem si vzala na sebe průhledné erotické kalhotky s otvorem a průhlednou podprsenku. Chvíli jsme koukali na televizi, já se pak odešla osprchovat a přišla zpátky jen v prádélku. Nasadila jsem vyzývavý pohled a přítel chvíli seděl jak opařený a nevěděl, co má říct, nebo udělat- na něco podobného u mě nebyl zvyklý. Nebudu rozepisovat detaily- jen řeknu, že jsme si noc opravdu hodně užili a šli jsme spát až skoro k ránu. Erotické prádlo můžu doporučit každé holce, nebo ženě, která chce oživit vztah. Dnes je výhodou, že pro něj nemusíte chodit do klasického kamenného obchodu, nebo sex shopu, kde by se asi většina z nás dost styděla takové prádlo kupovat. A já rozhodně nejsem vyjímka. Výhodou je, že většina různých erotických oblečků je docela pružných, takže není zase tak zásadní problém trefit správnou velikost. Pokud byste nevěděli, kde nakoupit, tak já můžu za sebe doporučit A-pradlo.cz - sekce erotické spodní prádlo, kde najdete jak kalhotky, podprsenky, tak i body, celé sety prádla a další- však sami koukněte.

Autor Berusatko2 | 21.Říjen 2017 | 14:29

Jak vytvořit vlastní šaty

Stalo se to nejhorší den nákupy katastrofy. My jdeme sami od obchodu k obchodu,hledáme dokonalé šaty a jdeme domů s prázdnýma rukama a frustrovaný. Ale cokdybych vám řekl, že byste mohli dělat šaty svých snů, a že by Vám sedělydokonale? Chcete si vyzkoušet šití šaty pro sebe, ale nevíte, kde začít? Protosdílím své začátečnické tipy a triky, které vám pomohou začít.

Myslel jsem, že dělat své vlastní šaty bylo něco z mého dosahu. Věřil jsem, že pouze některé lidi, kteří majítakový dar, aby dokázali ušít šaty, nebo něco podobného. V těchto dnech, stálevíce a více lidí bere šití jako hobby, a zatímco já se asi nikdy nebudu mítmožnost, aby se svatební šaty nebo něco jemné nebo podrobný, zkusím alespoňušít obyčejné šaty. A naučil jsem se to tajemství: Pokud se koncentrujete se amyslíte, že pak něco zmůžete, pak můžete, aby to fungovalo.

Existuje mnoho důvodů, proč začít dělat své vlastní oblečení. Mezi nimi jsoutyto:

    Můžete vlastnit šaty, které vám perfektně hodí. Můžetesi vzít měření každé představitelné část těla a upravit svůj vzor přesně, abyvyhovoval vašim tvar. V době, kdy lidé stojí a odmítají odpovídat na tělonormám módního průmyslu, se toto cítění velmi prohlubuje.
    Noste svůj vlastní styl. Já osobně mám rád barevné oblečenís hravými potisky, a můžete mě často najít při závistivém procházení čtyři ažosmimístný let staré styly v obchodech! Poslední šaty jsem byl od řady Camelottkaniny, označené dětské pyžama tkaniny, ale já jsem v pohodě s tím! Teď mámšaty s nejroztomilejšími lištičkami. Kdo jiný může toto říct, že? Vsoučasné době jsem pracoval na červených šatech s legrační malou ovcí na nich,a OK, přiznávám, občas jsem si vyslechl ne-tak-pozitivní komentáře. Ale onijsou nikdy opravdu vážně; někteří lidé prostě nechápou.

Autor Berusatko2 | 23.Prosinec 2015 | 09:24

Nalezněte ideální večerní šaty pro Vás

Nalezení večerních šatů, které je krásné, elegantní a módníje velmi snadné vzhledem k počtu stylů, které jsou k dispozici v těchto dnech vobchodech. Coje těžké, je najít šaty, které nejlépe vyhovují vaší postavě, která upozorňujena nejatraktivnější části těla a jde dobře s vaším osobním stylem. Dámevám několik tipů, o tom, jak si vybrat večerní šaty podle vaší tvar těla tak,že se budete cítit jisti, v každém případě. Dobré je najít si obchod ať už kamenný, nebo internetový, ve kterém budete vědět, že Vám šaty od nich sedí- já osobně mám oblíbený GATE a z těch internetových AMODIO.cz

Instrukce

    
Hruška tvar těla.Ženys tímto typem těla se vyznačují tím, že mají úzká, tenká ramena, se širšímiboky, jakož i a hýždí a nohy, které také mají tendenci být velmi objemné.

    
Prokompenzaci této nerovnováhy, v ideálním případě se rozhodnout pro světlo, tekoucívečerní šaty, které nejsou v pase příliš pevně, takže si zakrýt šířku boků. V tomtosmyslu, říše pasu šaty jsou tou nejlepší volbou. Ramenavypadají širší, zatímco volná část sukně skrývá vaše křivky. Podobně,bez ramínek říše pasu šaty jsou skvělé pro postavy hruškovitého tvaru.


Převrácený tvar trojúhelníktělo. Tentotvar těla je opakem k výše uvedenému: horní část těla je širší než dolníčásti těla. Toznamená, že tento tvar těla je charakteristická široká ramena, velká prsa atenké boky a nohy.

Vtomto případě je vhodné vybrat šaty výrobce, který upozorňuje na boky a zastírášířku ramen. Vyrazte ve večerních šatech, které mají jednoduchý top se svislými čarami a zahrnují jakýkolivtyp výzdoby nebo design na sukni, která jsou nyní velmi módní.

Přesýpací hodiny tvar těla. Tentotvar těla má ramena a boky, které jsou téměř stejný podíl, úzký pas a dobředefinované křivky. Šťastnéženy, které mají tento tvar těla, který může vypadat skvěle v téměř jakémkolivtypu večerních šatů.

Ideálnípro subjekty, které jsou dobře proporcí, upozornit na křivky a vizuálnězlepšují postavu šaty, které jsou částečně přiléhající k zdůraznění pasu. Buďtekreativní s tímto stylem a rozhodnout se pro holá ramena, vzorované šaty,lesklé látky, atd.

Kulatý tvar těla. Tento typ těla se vyznačuje tím, že má zaoblený tvar, ale tenké ruce, nohy anedefinovaný pas.

Další informace a nabídku především šatů můžete nalézt například na Googlu+

Aby se zabránilo zaměření na trupu, společenské šaty, které nejsou příliš těsné,jsou vhodnější, ani jsou vzory s velkými či tučnými výtisků. Lehkéšaty a hladké barvy jsou ideální pro ženy s kulatým tělem. Maxišaty se nosí s podpatky jsou také dobrou volbou, protože prodlužují postavu. Večerníšaty se svislými čarami jsou také vhodné pro tento tvar těla.

Autor Berusatko2 | | 07:45

Jméno:Berusatko2
Region:Královehradecký kraj

Poslední články

Archiv

Poslední návštěvy