hmm..   21.Říjen 2007


Hlavně mi neříkej, že si vůbec někdy nezatoužil sáhnout si až na dno. Jít tam, kam se nikdo nikdy neodvážil. napsal/a: Choutkiss 21:30 | Link komentáře (0)
Mistři noste dlouhé vlasy, ošoupané džíny. Skončete se zlem, hlaďte vlasy dětem. Svět se stane květem a my přestanem s fetem.

napsal/a: Choutkiss 21:24 | Link komentáře (0)Láska a přátelství   31.Srpen 2007


 

Bawí se Láska a Přátelstwí. "Na co wlastně jsi Přátelstwí, když JÁ jsem krásnější??" ptá se Láska. A Přátelstwí odpowí: "Abych wykouzlilo úsměw tam, kde TY jsi zanechala slzy..."

napsal/a: Choutkiss 01:18 | Link komentáře (0)
 přes mříž své svobody klopýtám za tebou hlava v oblacích a nohy vrostlé v zemi, přes mříž své svobody jdu za tvou vůní pravdo a ty mi unikáš, přes mříž své svobody už skoro vidím škvíru za kterou svět má barvy, přes mříž své svobody dotýkám se tě pravdo abych se na konec vždycky dotkl sebe............. napsal/a: Choutkiss 01:17 | Link komentáře (0)
Láska je psychický,nelogický proces, bazírující na esteticko-erotickém materialismu a podporovaný optickým klamem idealismu.

napsal/a: Choutkiss 01:15 | Link komentáře (0)
 Jak je obecně známo, je pro hluboce věřícího muže Talibanu smrtelnýmhříchem pohlédnout na nahou ženu, pokud to není jeho vlastní. Jakmile byji spatřil je jeho svatou povinností spáchat sebevraždu. Vyzýváme tímtovšechny ženy, aby příští sobotu přesně ve 14 hodin vyšly nahé na ulici.Pomůžete tímto činem identifikovat nežádoucí teroristy tzv.spáče.Doporučujeme nejméně hodinu chodit po okolí, aby vznikl dostatečný antiteroristický efekt. Vyzýváme všechny muže, aby podpořili ženy v jejich úsilí a položili se před svým bydlištěm na lehátko a pozorovali nahé ženy. Prokáží tím, že nejsou příslušníky hnutí Taliban a dokáží tím svou odvahu dívat se na nahé ženy i když to nejsou jejich vlastní. Samozřejmě budou muži provádět tuto činnost pouze proto, aby podpořili své ženy v boji proti terorismu. Protože mužům Talibanu je zakázáno pít alkoholické nápoje, mělo by chlazené pivo v ruce každého muže být jasným signálem jeho zdravého antiteroristického postoje. Česká vláda si této iniciativy občanů velice váží a již předem všem děkuje za pomoc proti terorismu.                                                                             Je Tvou zatracenou vlasteneckou povinností, tuto zprávu šířit dále !!! napsal/a: Choutkiss 01:12 | Link komentáře (0)...  


 

Říká se, že člověk potřebuje jen 1  minutu,  Aby  zjistil, že se mu nějaká osoba líbí,
1 hodinu, aby ji správně  poznal,
1 den, aby ji začal mít rád či  milovat,
ale potřebuje celý život, aby na ni zase  zapomněl.


napsal/a: Choutkiss 01:00 | Link komentáře (0)Přístav   21.Březen 2007


Znám pár přístavů a pocit mám, že přesto ztroskotávám...
Mno už to tak bejvá..... žiwot je krutej, lidi sou hloupý a taky zůstanou... přesto se najdou jedinci, kteří vás podrží v každý situaci...já ho našla a děkuju za to.... přeju všem ať taky najdou svůj ,,přístav´´..... napsal/a: Choutkiss 13:56 | Link komentáře (0)Lidská hloupost   17.Březen 2007


Lidská hloupost je nevyspitatelná wěc a bohužel i bolí. Proto se musíme smířit s tím že tady byla, je a bude. Nedá se tomu vyhnout, žije to dýchá to a ničí vám to žiwot. Tak hlavu vzhůru, neohlížet se za minulostí a jít dál. Nikdo neni dokonalý a chybovat je lidské, ale kdo to má snášet když sme jenom lidi...... napsal/a: Choutkiss 22:06 | Link komentáře (0)Liwe   05.Únor 2007


Život je strašně křehká věc. A je tak strašně lehké ho ztratit, to si lidé ovšem většinnou neuvědomují. Proto radím všem co chtějí na tomto světě ještě nějaký ten čas pobýt. Užívejte života dokať to jde protože žijeme jenom jednou, ale zase dávejte pozor abyste o něj nepřišli protože přece jenom je jenom jeden. ( na památku našim Ostrovskym borcům ... nikdy nezapomenem ). napsal/a: Choutkiss 19:49 | Link komentáře (0)


Starší články >