Invaze problémů, na které není řešení

Tak jako je zde vojenská invaze tak zde jsou i invaze; náboženské, politické, filosofické, ekonomické, vědecké, extrémistické, programové, informační technické atd. všechny tyto invaze mají za následek problémy! Nejde o nijak nový problém! Problémy způsobené invazí zde existují od začátku vzniku života ve vesmíru!


Co to je politika, je to invaze v rovině subjektivní ideologie, vítězná ideologie získává dočasně moc v nějakém času a prostoru. Žádná invaze není svatá! Každá invaze je evoluční experiment, který má za následek dočasné změny, mír je válka vedená ekonomicky nebo jinak, když nemůžeme dosáhnout cíle po dobrém tak dosahujeme cíle po zlém o tom je každá invaze.


Je to celé o tom moje hra a moje pravidla a kdo nejde s námi je náš nepřítel, pokud hledáte klid a mír tak jedinou možností je odejít tohoto konzumního blázince do posmrtného světa kde se nelže a nekrade. Mrtvý člověk to je svatý člověk, protože mrtvý člověk nelže a nekrade! Veškeré násilí vychází z porovnávání, inteligence neustále něco porovnává a zjišťuje že je někde chyba a snaží se násilím tu chybu opravit.


Prezident je chybou tak jej zastřelíme, takto uvažuje inteligence, proč naše inteligence chybuje? Inteligence nemá k dispozici správné informace a správné programy proto chybuje, vše je zde evoluční experiment, který chybné nahrazuje za správné a staré za nové, komu není rady tomu není pomoci! Bavit se s bláznem to má za následek, že se z toho zblázníte!


Brzo zde bude umělá inteligence a potom zde budou autonomní roboti, najednou práce za mzdu pro lidi nebude, je naivní představa že lidi budou moci parazitovat dlouho na práci strojů a programů. Vše skončí tak že zde lidi evolučně skončí, nejsou lidi tak nejsou problémy! Poslední malá nahá skupina lidí na světě skončí za nerozbitným sklem v poslední veliké zoologické zahradě a na cedulce bude napsáno PITOMÁ OPICE. 

Počasí Praha
Zdroj: Počasí Praha

A 

B 

C 

D 

E 

F 

G

H 

I 

J 

K 

L 

M 

N 

O 

P

Q 

R 

S 

T 

U 

V 

W 

X 

Y 

Z

Orgasmus 

Fotogalerie 

Internet 

Deprese 

Sex 

GVKB 

Zpovědnice 

Guru