Optimální investice do zdraví vám zajistí dlouhověkost

Názorů na to, jak optimálně investovat do zdraví a dosáhnout dlouhověkosti je na internetu nadbytek, dělejte to, co vám radíme a budete zdraví. Problémem je zde to že tyto rady jsou teorie, co v praxi nefungují, protože každý člověk je jiný a žije v jiné existenční situaci která se rychle mění a mění se i člověk. Nekouřit, nepít alkoholické nápoje, nepít sladké nápoje, jíst ovoce a zeleninu, mít dostatek pohybu, nemít starosti atd. takových zaručených rad je dostatek, ale nikdo se jimi neřídí?

Problémem je to že zájmem organizací je lidem chybně organizovat život tak aby se elity měli dobře. Sobectví vládnoucích elit má za následek naše tělesné a psychické nemoci, války v nahotě odhalují sobectví vládnoucích elit. V mnohém se podobáme slepicím, které jsou ohroženy nemocemi natolik že často musíme povraždit veliké množství nemocných slepic, aby se nákaza dále nepřenášela. 

Systém proměnil lidi na loutky na dálkové ovládání a jakýkoli odpor je marný, chceš si vydělat na základní existenční potřeby tak musíš být loutkou na dálkové ovládání. Došlo to tak daleko že lidi už nemají čas na to, aby se postarali o svoje zdraví, a tak jsou nemocní, zdraví se bere jako něco, o co se není třeba starat do té doby, než onemocníme. Často se každý setkává s tím, že doktor selže, a tak musí nemocný hledat sám cestu ke svému zdraví.

Proč doktor selže, když má vysoké vzdělání a mnoho praxe? Doktoři mají veliký problém se setrvačností svého myšlení, protože jsou líní experimentovat, bavil jsem se o tom s mnoha doktory a často jsem slyšel ať si to na rok zkusím a že rychle pochopím proč jsou líní experimentovat. Problémem je u doktorů únava z nadbytku práce a často je zde i syndrom vyhoření, který postihuje už polovinu zaměstnaných lidí ve velikých městech.

Syndrom vyhoření je následek toho že běžíte mnoho let krysí závody, ale nikdy nevyhrajete, pokud díky štěstí vyhrajete tak zjistíte, že výhra je iluze, protože zisk je vždy spojen se ztrátou. Problémem celého systému je špína hmotná a programová, čistota je základem zdraví lidi si neuvědomují, v jaké špíně musí žít, čím větší je koncentrace lidí na malém prostoru tím více je zde i špíny. Není zde špína jenom fyzická je zde i špína psychická, zdraví je tam kde je čistota! 

Počasí Praha
Zdroj: Počasí Praha

A 

B 

C 

D 

E 

F 

G

H 

I 

J 

K 

L 

M 

N 

O 

P

Q 

R 

S 

T 

U 

V 

W 

X 

Y 

Z

Orgasmus 

Fotogalerie 

Internet 

Deprese 

Sex 

GVKB 

Zpovědnice 

Guru