Programy, které z vás udělají milionáře

Žijeme v času a prostoru kde se vše točí okolo databází a programů, je to pyramida kde na vrcholu jsou milionáři a dole jsou ubožáci, ti, co jsou dole se chtějí dostat nahoru a ti co jsou nahoře se nechtějí dostat dolů, bylo, a ještě dlouho bude! Programy, které z vás udělají milionáře, jsou opakem programů, co z vás dělají ubožáky, vše je zde o protikladech, jde o to, jakému pánu sloužíte, jenom bohatý pán z vás udělá milionáře, z dálky může chudý pán vypadat jako bohatý pán, vše je zde o pokrytectví.


Chodíte dlouho do školy a získáte nakonec titul, jenže se z vás nestali milionáři a máte z toho blbou náladu. Nepochopili jste to, že teorie v praxi nefunguje, vše je o praxi, která funguje a tím z vás udělá milionáře. Problémem je zde kouzlo, které dokáže zázraky, jakmile se kouzlo prozradí tak zázraky zmizí! Podívejme se na fotografování, které bylo plné tajemství, a tak byli fotografové bohatí, jakmile zmizelo tajemství tak byli fotografové chudí, jak dochází k tomu, že tajemství zmizí a tím zmizí veliký zisk z práce profesionálů. 


Tajemství zmizí vždy díky konkurenci, ve snaze zničit konkurenci se odhalí tajemství konkurence a následkem je to že zázraky zmizí. Podívejme se na programování zde je veliká konkurence, a to vede k tomu, že dochází k prozrazení toho, jak se programuje a nebude to trvat dlouho a programovat budou umět už děti na základní škole! Vše je dneska už jako počítačová hra, kdy postupujeme do vyšší úrovně hry a tím se ocitáme v začarovaném krysím závodě o hodnoty až se nakonec psychicky zhroutíme díky syndromu vyhoření.


Ježíš Kristus lidem prozradil kouzlo o tom, jak funguje pokrytecká společnost, a tak jej svatí kouzelníci za to zavraždili jako zrádce. Pokrytecká společnost funguje na propagandě a cenzuře podle hesla moje hra a moje pravidla, proto je zde dobrota žebrota, všemocní, co mají imunitu zde tak jsou profesionální lháři a profesionální zloději! V ráji nejsou daně a v pekle jsou daně o tom je; pohádka, sekta, náboženství, politika, ekonomika atd. byli jsme vyhnáni z ráje, protože jsme zavedli daně! Daně jsou program, který z vás udělá milionáře, jde o to daně vybírat a daně neplatit.

Počasí Praha
Zdroj: Počasí Praha

A 

B 

C 

D 

E 

F 

G

H 

I 

J 

K 

L 

M 

N 

O 

P

Q 

R 

S 

T 

U 

V 

W 

X 

Y 

Z

Orgasmus 

Fotogalerie 

Internet 

Deprese 

Sex 

GVKB 

Zpovědnice 

Guru