Co se dnes stalo.. ze života.. Pavel hasičem...
..dostal jsem náhodou den volna. jedu domu. a vidim kour. pani domaci o poschodi niz neni doma velkej smrad. spolubydlici odjizdi do prace ani se nejak nezvrusuje nad kourem jedu dolu vylezu tak abych videl oknem dovnitr.ano nema se to,ale odvaznemu stesti preje a vyjimka potvrzuje pravidlo. vidim, na sporaku vari se jidlo,sporak na plny plyn a stoupa kour. ted jde o minuty. co ted. volam rakouskou policiji,ze chci vniknout dovnitr a zabranit pozaru.rikaji ano pokud se na to citite, prosim udelejte vse,vyjizdi k vam hlidka.vidim okno je pootevrene,treba se tim dostanu dovnitř. Jenže  háček... je tam řetěz a ne malej. kvuli kočkam aby mohli vylezt z okna ven a přitom se zlodej nedostal do vnitř. běžím do garaže, pilka na železo by se hodila.kouře najednou přibilo a já ruce stále prázdné. valím k jednomu rodinému domu, nikdo tam. pak vidim auto ,zastavím ho, a ejhle je to pani domaci z domu ,ktery je prazdny,a ptam se mate doma nářadí,vidím máte dílnu,máte pilku na železo? po chvilce co kouř prostoupil i další místnosti se objeví ve dveřím slečna s pilkou na železo.Neváhám a utíkám k domu plný kouře.kočka jak mě spatří s pilou v ruce vyskakuje z okna.ani se nedivím, abych uhasil požár byr rozřezal cokoliv. vrhaám do práce. část prořezána ale řetěz ještě drží. jakmile ale uvidím,že kouře stále přibývá, rakouská polizie a hasiči ještě taky nikde, veme se ve mě taková sila že se nacpu do te malé škvíry mezi oknem a okenním rámem a vší silou se snažím polonastřihly řetěz rozbít. povedlo se. prodírám se smradem a kouřem a vypínám rožhavený sporák ,dávám pozor na oči protože vím, že cokoliv vlivem změny teploty může bud explodovat nebo se rozhořet. i voda - pára má obrovskou sílu.ještě neotevírám okna, protože kouř slouží i jako hasič ohně. bez kyslíku není ohen. ja mezitím jdu oknu se nadychat vzduchu. najednou slyšim je tu někdo,halo, halo. přijeli polizajti, říkam jděte kolem domu do zahrady tam je otevřené okno. oni jako by nic. vyskočím z okna ,dopadnu a jdu pro ně, že tu sou správně ale na špatné straně. když jim ukážu ,že musí vylezt tam nahoru aby zkontrolovali stav, raději mě tam pošlou, opět se vyšplám a podám informaci. už je vše ok, musíme počkat až vše schládne,pak uvidíme. po chvilce mimo odoru z připáleného oleje ajídla defakto vše bez ujmy na zdravi i majetku, kočka se pak taky přitoulala zpátky,ale připalené brambory ji odradily se tam vrátit. Konec dobré, všechno dobré. tak prosím ,nemyslete na práci,at když přijdete domů si v klidu užijete legraci. Pája Novotný napsal/a: FireDancer 14:52 Link komentáře (0)Něco o mě

12.Září 2011

It´s Me! Něco nového o mě  a  snad to pomůže k tomu aby lidi byli k sobě jako v tomto klipu.
http://www.youtube.com/watch?v=sZMTAqoVcOQ napsal/a: FireDancer 02:29 Link komentáře (0)láska

09.Srpen 2009

Co je to láska..  je to široký pojem ale podle mě  je to, že chci mít holku pro to, abych diky ni dokazal ,že dokážu moc pěkný věci.. a ne aby byla můj polštář napsal/a: FireDancer 22:52 Link komentáře (0)
Díky tomu že můžete ztrati toho koho milujete pak zjitíte jak moc ho milujete!
A zjistíte že umíte milovat.
A zlásky se dělají krásné věci..

a tohle sem dnes udělal pro moji lásku ...

http://www.slide.com/r/MrAOOA0I1j_8PAy_f3TYkdBLPvMyylEU?previous_view=mscd_embedded_url&view=original


Evi Miluju Tě

Pája napsal/a: FireDancer 20:15 Link komentáře (0)Vánoce 2005

28.Prosinec 2005

byly bohate su fakt spokojeny,ale ne na darecky, byly bohate na tom co ti preju a kazdymu jednou poznat,ze clovek zjisti ze je krasne delat neco pro druhe a odmenou je tak nepopsatelny pocit co poznaji jen fajn lidickove a preju jim to aby jim tento pocit vladl v srdicku a v mysli co nejdyl a delali to tak dal. jen pokud dokazes neco druhemu dat -ne majetne- pak vis ze to mas. auto ti zkoroduje ,dum spadne ale vrely pratelsky a laskyplny pocit si vemes do nebe napsal/a: FireDancer 18:54 Link komentáře (0)
byly bohate su fakt spokojeny,ale ne na darecky, byly bohate na tom co ti preju a kazdymu jednou poznat,ze clovek zjisti ze je krasne delat neco pro druhe a odmenou je tak nepopsatelny pocit co poznaji jen fajn lidickove a preju jim to aby jim tento pocit vladl v srdicku a v mysli co nejdyl a delali to tak dal. jen pokud dokazes neco druhemu dat -ne majetne- pak vis ze to mas. auto ti zkoroduje ,dum spadne ale vrely pratelsky a laskyplny pocit si vemes do nebe napsal/a: FireDancer 18:53 Link komentáře (0)