20.Listopad 2008
  Na tomhle životě se mi líbí že dává nové přiležitosti. My dvě jsme nezačali zrovna slavně ale nebyla to chyba ani jedné ale prstě jen jednoho debila(jinak to neumím říct) kterej neví co pořdně chce ale tak už je to doufám za náma. Jsem ráda že teď je to mezi námi v dobrých vztazích a těším se až pujdeme někdy někam třeba jen my dvě zapařit. Seš skvělá holka to se nezapře.
Vložil: Free.Sun.Girl ¤ Komentářů (1)


*26.4.2008 - +9.11.2008

nj už je tomu tak konec je konec a já o nezvládám....život je trpký já to vím... a nezbývá mi nic jiného než vstát a žít vždyť jsme tu jen na chvíly......člověku aspoň krásné vzpominky v srdci zustávájí a stěmi jde dál....jde do budoucna vztřed novému začátku....začátku neznámho a nakonec stejně bolestného......moc děkuju za každou tu chvilinku stebou.....víš co promě znamenáš....víš že tě miluju...a já vím že mě máš rád....a taký vím že seš tu vždy pro mě....a ještě vím že se to už nikdy nevrátí.....jsi v mim srdíčku zustaneš tam ještě chviličku...vzpominka na tebe rozhořívám plamínek naděje že jednou...jednou by to mohlo ještě vyjít ale ne teď v této chvili...né v této době...né v tomto posraným životě
Vložil: Free.Sun.Girl ¤ Komentářů (0)
07.Říjen 2008

upřímě nesnáším řetězové dopisy...ale tenle se mi libyl a rozodla sem se ho poslat ne jako řetězák ale jako takovou milou věc pro lidi na kterých mě opravdu zaleží a nejkrásnější odpovědí na tenhle řetězák mě poslala osubka sekterou si mocík rozumím i když sme neměli možnost se vydět v realném životě ale je to jedna z osob na které nikdy nezapomenuá aby sem etdy nezdržovala tak zde je ta odpoveď(je vzkutku přnádhnerná):10 andelu bohuzel nemam mam jen 2 jenz se s andeli mohou rovnat je to buky jenz mim zivotem po mem boku kraci jiz 14 let, 14let sem s niim KAZDY den venku je jak muj bracha tata a dite v jednom a pak ty nemam nikoho jako si ty vzdy semnou vzdy pro me mam te opravdu moc rad @}->-- a tak tedy dopis ti poslu

Vložil: Free.Sun.Girl ¤ Komentářů (0)
03.Červenec 2008

Jednou každý člověk potká někoho na kom mu bude zaležet víc jak na sobě samém a protu osobu bude schopen udělat vše jen aby si ji udržel....ale nic se nemá přehánět.

Ano, láska je nádherná věc ale každý člověk si musí říct jestli mu ta osoba za to stojí než udělá nákou blbost.

citáty o lásce:

Kdo růži netrhal, neví jak voní. Kdo lásku nepoznel neví jak bolí.

Ten, kdo opravdu miluje, skoro nikdy nepozná, kdy ho ten druhý milovat přestal.

 

V lásce neplatí žádná pravidla. Snažit se své city ovládnout? K čemu to všechno? Nakonec rozhodne srdce, a nám nezbývá nic jiného, než jej poslechnout.

 

Láska je tak krásná, ale zároveň tak krutá, tváří se jako nejlepší přítelkyně, dává ti křídla, ale v té největší výšce ti je pak sebere.

 

Opravdová láska je umění najít ve světě někoho s kým si rozumíš lépe než se sebou samým.

 

Vložil: Free.Sun.Girl ¤ Komentářů (0)

Bez přátel by se tenhle život nedal přežít

citáty o přátelství:

Nekráčej přede mnou, možná za tebou nepůjdu, nekráčej za mnou, možná tě nedokážu vést. Kráčej vedle mě a buď můj přítel.

Přítel je člověk, který zná melodii tvého srdce, který ti ji předzpívá když ji zapomeneš.

Přátelé jsou jako andělé nedovolí nám spadnout i když ztratíme křídla.

Kdyby se rozhodli všichni moji přátelé skočit ze skály, neskočila bych s nimi běžela bych pod ni, abych je všechny mohla pochytat.

 

Vložil: Free.Sun.Girl ¤ Komentářů (0)

Jsem ta strašně ráda že tě mám...lituju toho co jsme ti před tím rokem provedla ale jsme ráda že nakonec jsme spolu.....ty víš že k tobě cítím něco co jsme necítila ještě k nikomu a budu ti to opakovat klidně pořád a pořád....jsi to nejhezčí v mím životě.....vždy si tu byl pro mě  a nezapomínej že já jsme tu pro tebe 

Miluju těkaždý den víc a víc 

Vložil: Free.Sun.Girl ¤ Komentářů (0)