Silvest...   01.Leden 2008


Včera byl silvestr a ja byla doma a koukala se na televizu a okolo sebe bramburky, pistácie, pepsinu, šampus a džus. A utoho jsem luštila sudoku (strašná zábava). Do novýho roku zbivalo 6 hodin a ja umírala nudou.A najednou tak luštím a kouknu se na hodiny a ono je za 20 minut je novej rok ne, tak se začnu oblíkat abychom se pak nezdrzovaly oblíkáím , protoze pujdem pustit rachejtle ven . Najednou se odpočítává 10,9,8,...atd. tak otevřu šampus a připijeme si ne a ja utíkám pro Hanču , protoze jdem pouštet rachejtle spolu. Když jsme  dopálili poslední rachejtli tak jsme chvilku počkali venku a zapálili jsme prskavky.

napsal/a: Gabullik 13:19 | Link komentáře (0)Na Svoboďáku   19.Prosinec 2007


Dneska náž sbor Vraník zpíval va Svoboďáku a bylo to strašný uplnej trapas , protoeže jsme to neuměly a nekdo zpíval strašně falešně.skoro všichni se nám smály.Teda spíš děcka z Merhautky .Jo a jak jsme tam nastupovaly tak ten chlap kterej se staral o aparaturu tak zrovna mě musel dat mikrofomn před obličej to me vážně naštvalo  . po tom jak jsme dozpívaly tak jsme měly rozchod tak jsme šliy (já, Hanča a Domča) do špalíčku do caa kouknout se na triko a ono tam jako naschvál nebylo napsal/a: Gabullik 14:11 | Link komentáře (1)Na zastávce...   12.Prosinec 2007


Tuto sobotu jsme sly z Triniti a čekaly jsme na zastávce(Já,Klofna a Lenča). Povídaly jsme si a Klofna si všimla nějákýho divnýho chlapa a řekla, že půjdem rači jinam ,žě se radši pujdeme podívat jak jede 4, tak jsme šly a normálně ten chlap zanáma, tak my jsme zacly utíkat kolem zastávky a on zacal řvat že nám může bít tak (12-13) ,tak co tady tak pozdě děláme a že kdyby byl náš táta ,tak nás zliská jaktoze jsme tak pozdě venku a pak jestě se nás zeptal jestli jsme pili, A my chytli strašnej záchvat smíchu. Zachvilu přijela šalina tak mi jsme chtely nastoupit ,ale on tam nastoupil tak jsme radči čekaly na další šalinu. napsal/a: Gabullik 10:18 | Link komentáře (0)