11.Listopad 2008,10:50

Nezkušený rozhodčí na soutěži ve vaření chilli

Poznámky nezkušeného rozhodčího jménem Frank z východního pobřeží:"Nedávno jsem byl poctěn pozváním k rozhodcování na soutěži ve vařeníchilli. Jeden z rozhodčích totiž onemocněl a já se zrovna ptal jednoho zrozhodčích, kde najdu stánek s pivem. Zbývající dva rozhodčí (rodilí Texasané)mě ujistili, že to chilli není tak ostré jak se říká, a kromě toho meziochutnávkami se splachuje pivem, které dostanu v neomezeném množství zdarma.Takže jsem nabídku přijal."

Následují opisy bodovacích lístků:

#1: Mikovo příšerná šílená pálivá strašná obluda:
Sudí 1: Moc rajčat. Příjemně rychlý nástup.
Sudí 2: Jemná, osvěžující chuť rajčat. Nijak výrazně ostré.
FRANK: Kurvafix, co je to za svinstvo? Slouplo by to barvu ze silnice! Plamenyuhasilo až druhé pivo. Doufám, že tohle bylo to nejhorší co mě mohlo potkat;tihle Texasani jsou fakt cvoci.

#2: Arturův Plameňák:
Sudí 1: Krásná kouřová vůně, jemná příchuť vepřového. Slaboučký nahořklýocásek.
Sudí 2: Skvělá chuť domácí grilovací omáčky; abych to bral vážně by tam alemuselo být daleko více pepře.
FRANK: Chraňte před dětmi! Fakt nevim co bych měl kromě bolesti cejtit. Museljsem odhánět lidi co mi chtěli poskytnout masáž srdce aby radši běželi propivo. Když viděli muj xicht, hned narazili další sud.

#3: Fredův Požár ve stáji:
Sudí 1: Perfektní požárnické chili! Perfektně ostré, možná by to chtělo fazole.
Sudí 2: Chili bez fazolí, mírná, příjemná příchuť mořské soli, virtuózní práces pepřem.
FRANK: Volejte protichemickou jednotku, někdo tu vyklopil cisternu jadernýhoodpadu! Nosní sliznice mě pálí jako bych šňupal kyselinu sírovou. Všichni užznají postup: pivo mi podávají řetězem abych neuhořel. Barmanka mě praštila dozad abych se neudusil; páteř mám teď před sebou na stole. Ze všeho toho piva užjsem taky pěkně na sračky.

#4: Bubbova černá magie:
Sudí 1: Omáčka s černými fazolemi, prakticky žádné koření. Fakt slabota.
Sudí 2: Černé fazole s mírně nakyslou příchutí. Dalo by se to možná použít jakoomáčka k dušené rybě, ale chili to rozhodně není.
FRANK: Cítil jsem že mám něco na jazyku, ale žádnou chuť; je možné aby chuťovépohárky na jazyku úplně odumřely? Sally, barmanka, stála připravená za mnou stácem tupláků; tahle 150tikilová machna začíná vypadat docela žhavě, skoro jakoten toxickej odpad co tu musim žrát. Že by chilli bylo afrodiziakum?

#5: Lindin odstraňovač rtěnky a rtů:
Sudí 1: Silné, masité chili. Čerstvě umletý cayenský pepř, velmi ostré,bleskový nástup. Velice působivé.
Sudí 2: Chili se sekaným hovězím masem, představoval bych si trochu vícerajčat. Cayenský pepř je skvělý nápad.
FRANK: Zvoní mi v uších, pot ze mě leje, a nemůžu zaostřit oči. Uprdnul jsem sia několik lidí za mnou museli odvézt na ARO. Soutěžící se urazila, když jsemutrousil že mi ta její leptací pasta zřejmě způsobila trvalý poškození mozku.Sally mi musela zastavit krvácení z jazyka proudem piva z pípy přímo na jazyk.Asi mi upadnou rty a vypadají zuby. A nejvíc mě sere, že oba zdejší rozhodčímají pořád kecy, abych přestal křičet... Nejradši bych ty vidláky nakopal doprdele.

#6: Veřina Velmi Vegetariánská Variace:
Sudí 1: Řídká, ale velmi chutná vegetariánská omáčička. Perfektně vyváženýpoměr koření a pepře.
Sudí 2: Zatím nejlepší. Agresivní směs pepře, papriček, cibule a česneku.Špička.
FRANK: Moje střeva jsou v jednom ohni. Když jsem si uprdnul, posral jsem se amám strach, že se to prožere židlí a já padnu na znak. Nikdo už za mnounepostává, kromě Sally. Musí bejt ještě větší magor než sem si myslel. Necejtimdržku a prdel si budu muset rok utírat sněhem.

#7: Susanina Strašlivá Šílenost:
Sudí 1: Středně ostré chili, příliš mnoho nakládaných papriček z konzervy.
Sudí 2: M-hm, chutná to jako by tam kuchařka tu pixlu pepře zvrhla až naposlední chvíli. Musím vyjádřit své obavy o Franka; vypadá jako by nebyl zcelave své kůži a neustále sprostě kleje.
FRANK: Kdybych si v držce odpálil granát, vůbec bych to necejtil. Na jedno vokonevidim, slyšim jenom příšerně hlasitej hukot. Celý břicho sem si upatlal, dyžsem se lžící místo do pusy trefil do voka. Kalhoty mam plný sraček žhavejchjako láva. Aspoň doktoři při pitvě pochopí, na co sem chcípnul. Přestávamdejchat; strašně to pálí. Stejně všechen kyslík shoří než mi dojde do plic.Když se budu potřebovat nadechnout, budu vzduch nasávat tou dírou kterou se mižaludek proleptal ven.

#8: Chili číslo 8:
Sudí 1: To nejlepší na konec; perfektní kombinace chili, bezpečná pro všechnyvčetně dětí, nijak přehnaně ostrá, přesto příjemně prokrví.
Sudí 2: Zlatý hřeb soutěže, perfektně vyvážená chuť. Ani ostrá, ani přílišjemná. Bohužel jsme o většinu přišli když Frank omdlel a při pádu ze židle nasebe celý hrnec strhnul. Nevím jestli to přežije, chudáček... Čím je to na tomseverovýchodě krmí? Jak by asi dopadl, kdyby někdo uvařil něco fakt ostrého?

 
vložil: Guidance
Permalink ¤ Vtipy ¤


1 Komentáře: