Ten fella je uffyl.

23.Leden 2007

KONECNE, dostal sem od babicky plastovou bouchacku, ted si muzu hrat na negra. Jenze jeste nemam retez! SAKRA! Musim strelit kulickou nejakyho fellase do voka, pak si vezmu jeho retez. Tak sem se dnes rano vydal do skoly, je to tvrdy ghetto, takze bouchacku sem vzal sebou. A koho nevidim, nejakej negr z west side, to delim podle Vltavy, to je jasny ne? Vzal sem Bouchacku a zamiril.PRÁSK!!! TREFA!!! Negr se zacal svijet na zemi rek sem mu jen, bracho, beru si tvuj retez a uz sem ho trhal z krku. Jenze........Ten retez byl moc tezkej, takze sem si ho nedokazal dat na krk. Takze ted musim possilovat, abych ho konecne mohl mit. napsal/a: Johnny-Black 07:12 Link komentáře (0)Láska

28.Duben 2006

Já potřebuju někoho s kým bych moch procházet životem, a mít rád, někoho kdo na mně vždy bude mít čas....asi si koupim křečka. napsal/a: Johnny-Black 22:33 Link komentáře (1)
napsal/a: Johnny-Black 14:41 Link komentáře (0)
Kurva já si dycky přál mít posranej deník a teď když ho mám tak sem zasraně šťastnej. Jenom škoda že do něj každej úchylak bude čumět!!!! napsal/a: Johnny-Black 14:40 Link komentáře (0)