23.Leden 2009
Zapas Pelhřimov
včera 22.1.2009 jsme se vydali na zapas do Pelhřimova zapas sme začli v 14:00 :Zapas začal lip pro našeho soupeře ktery nám dal během 5 minut 2 goly a ja myslel že bylo po zapase a měl jsem ten pocit i když sme dostali v 15 minutě gol na 3:0 do konce 1 třetiny se nic nestalo.Co se dělo v šatně radši nebudu řikat ale určitě nam to pomohlo do 2 třetiny jsme nastoupili jen z 2 lajnama a z nahradnim brankařem a chned to vypadalo jinak v 5 minutě se prosadil  Zbyna Wald po assistenci Romana Přiborskeho potom to přišlo David Sitek vystřelil ja doražím puk do odkryte klece ale byl jsem faulovan.Tuto přesilovku se nepodařilo využit.ale jak to je nedaš dostaneš když běžela 17 minuta dostali jsme gol na 4:1 ale mi to nevzdali když jsem dostal nadhernou nahravku od Marka Nešpora uljel jsem a jel jsem sam proti golmanovi najednou se mně objevil protihrač pod nohama a podrazil mně rozchodčí nevahal a zvedl ruku ale docela jsem se divil že neudělil hrači trestne střilení.Toto sme si nedehali libit a podali protest rozchodčí řekl že jsem zakončil tak jsme se museli spokojit pouze z přesilovkou.Kterou sme využila až ve 3 časti tervou Marka Nešpora assistenceRadim Gabčo a JA asi 2 minuty na to se zase trefil naš Zbyna Wald po assistenci Vaculdy potom sme měli velky tlak a take velke šance ktere sme nepromněni-li ale pak přišla 16 minuta a můj gooolll po assistenci  Radima Gabča.Hoste si vzali time-Out  a my jsme byli na koni  a taky to tak vypadalo velky tlak a plno střel na branu ale pak přišel zbytečny faul z naši strany a to bylo potrestano v 18:49 se trefil hostujici Popelař do konce zapasu ale bylo minuta a 10 sekund a pak přišel 3 faul na mně a my jsme si vzali TIME-OUT vchazovalo se u nich v pasmu takže nam kouč řekl hoši ja vám věřím zkusíme to v 6 když zahoukala sirena šlo nas 6 na led mara nešpor,radim gabčo,JA,dub,david sitek,roman přiborský mara vyhral buly na davida ale david nespracoval puk a my sme byli bez šance zapas skončil 5:4 stoho to zapasu sem si odnesl 2 Body do kanadskeho bodovaní 1+1
autor Juuiicy18 | 19:31 | komentáře (0)