O autorovi


Jméno: Karel29
Region: Mladá Boleslav
O mně:
Můj profil

Poslední příspěvky
Archiv
Šablona vytvořena
Free Blogger templates

Karel29

Rady tipy triky pro ty co cvičí nebo se chtějí změnit a začít cvičit-Steroidy ne-sportujeme proto že nás to baví
01.Březen 2016
A něco pro vás osobně-pokud potřebujete poradit ptejte se :-) mne
Nevíte co jíst?Chcete zhubnout chcete poradit jak správně máte cvičit a makat na sobě zeptejte se rád vám se vším poradím bezplatně dělám to pro to že chci lidem pomoci a ne pro prachy jako jiní kteří vás odřou z peněz a nakonec vám to ani nepomůže ale přitíží .-) 
posted by Karel29 @ 13:32   komentáře (0)
správná strava-co a jak jíst-:-)

Správná strava

zamek

Polovina Vašeho úspěchu při hubnutí je právě ve správné stravě. To samé platí i v případě, pokud chcete nabrat svalovou hmotu. Zde se můžete dozvědět několik základních pravidel, kterými jsem se řídil i já při hubnutí:

1. Jezte menší porce pravidelně během dne

Vyvarujte se konzumaci pouze tří velkých jídel během dne. V ideálním případě se snažte jíst každé tři hodiny. Pomůže Vám to zrychlit Váš metabolismus a budete se cítit během dne méně hladoví než obvykle.

2. Dopřejte si každý den kvalitní protein

Kuřecí prsa nebo jiné libové maso jsou skvělým zdrojem bílkovin. Při trávení proteinů naše tělo spálí více kalorií ve srovnání se sacharidy nebo tuky a to díky štěpení bílkovin na jednotlivé aminokyseliny. Navíc Vás to udrží po delší dobu syté a pomůže Vám to vybudovat kvalitní svalovou hmotu.

3. Konzumujte dostatek vlákniny

Většina sacharidů, které během dne sníte, by měla obsahovat vysoký podíl vlákniny. Proto jezte více zeleniny, ovoce a celozrnné pečivo. Při trávení totiž vláknina absorbuje vodu, což vede k zvětšení jejího objemu a udrží Vás to déle sytými. Vláknina také kontroluje výkyvy hladiny cukru v krvi a to Vám umožní spálit více tuků.

4. Omezte příjem cukrů

Jedním z častých důvodů, proč jsou lidé obézní je, že konzumují hodně sladkostí, různých pochutin a limonády. Proč je to tak špatné? Naše tělo po jídle začne trávit živiny, které jsme mu dodali. Z těchto živin bere energii, nejprve ze sacharidů, poté z bílkovin a nakonec z tuků. Pokud pijeme sladké limonády obsahující cukry, tak tělo získává energii opět ze sacharidů a k tukům se ani nedostane.

5. Konzumujte přiměřené množství tuků

Když mluvím o tucích, tak myslím zdravé tuky, které jsou obsaženy v sezamových semínkách, mandlích, olivové oleji, vejcích nebo také v avokádu. Tyto tuky jsou pro náš organismus důležité. Na druhou stranu se pokuste vyvarovat nezdravých nasycených tuků, jako je máslo, margarín nebo tuk okolo masa.

6. Pravidelně po celý den doplňujte tekutiny

Je velice důležité pít dostatek tekutin, zvláště když cvičíte. Jen nepatrný nedostatek vody může ovlivnit Váš výkon při cvičení. Pokud chcete zhubnout a vypadat svěží, tak nejlepší volbou je čistá voda z kohoutku. Denně vypijte půl litru na každých deset kilo své váhy. Nečekejte, až dostanete žízeň, to znamená, že jste již dehydratovaní!

Více podrobností o správném stravování se dočtete v sekci člán

posted by Karel29 @ 12:07   komentáře (0)
Intervalový trénink

Intervalový trénink

zamek

Tato část cvičení je velmi důležitá. Různé vědecké studie prokázaly, že intervalový trénink je efektivnější nástroj na spalování tuků než běžný aerobní trénink (jízda na kole po dobu 30-60min). Další jeho nespornou výhodou je, že Vám celý zabere 20-30min. Spojení posilovacího a intervalového tréninku Vám pomůže dosáhnout vynikajících výsledků v horizontu 2-3 měsíců.

posted by Karel29 @ 12:04   komentáře (0)
Změń svůj život

Jak začít pravidelně cvičit a neztratit motivaci

Začít pravidelně cvičit a dostat se do formy je cílem mnoha lidí. Je tedy jasné, že na tom není nic jednoduchého. Zhubnout a začít cvičit patří mezi jedno z nejčastěji porušovaných předsevzetí 1. Pojďme se podívat na to, proč tomu tak je, a jak se to vám může podařit.

Největší překážky

Nedostatek motivace

Nedostatečná motivace je velice častou překážkou na cestě k cíli. Nejspíš už jste se s tím setkali: První den jste plní energie a odhodlaní dosáhnout svého cíle za každou cenu. Vydrží vám to však třeba jen týden a vaše vůle je poté značně oslabena. Možná skončíte hned anebo při první komplikaci, na kterou narazíte – např. nedostavuje-li se kýžený výsledek vaší snahy. S tím také souvisí, jaká jsou vaše očekávání.

posted by Karel29 @ 12:03   komentáře (0)
Jak začít cvičit :-)

Dříve než začnete se samotným cvičením, tak se snažte předejít možným zdravotním komplikacím. Raději se poraďte se svým lékařem, jestli je tento druh fyzické aktivity pro Vás bezpečný. Po registraci můžete ve svém profilu zjistit Vaší fyzickou zdatnost.

Abyste dosáhli nejlepších výsledků v co nejkratším čase, tak doporučuji propojit tyto tři činnosti:

Posilovací trénink

zamek

Ujistěte se, že Vámi vybraný cvičební plán, vyhovuje Vaší fyzické zdatnosti. Muži mají možnost si vybrat ze tří cvičebních plánů, od úplných začátečníků až po zdatné sportovce. Tyto plány slouží ke zlepšení fyzické kondice, k získání větší síly a výbušnosti, k nabrání svalové hmoty a odbourání tuků.

Ženám jsou také určeny tři cvičební plány. Pokud se pravidelně nevěnujete žádné fyzické aktivitě, tak první plán Vám pomůže získat potřebnou kondici pro pokračování v dalších cvičebních plánech. Druhý cvičební plán je zaměřen na zpevnění celého těla a zvláště ženských problémových partií. Poslední plán je určen časově zaneprázdněných ženám, které mají se cvičením již zkušenosti.

Pokud chcete docílit nejlepších výsledků, tak provozujte posilovací trénink třikrát týdně a to nejlépe s ob den (např. Po, St, Pá).

posted by Karel29 @ 11:56   komentáře (0)