27.Únor 2009
oujé .HrAbÁrNa
Tučňák a zebra jdou k fotografovi a stěžují si. "My jsme chtěli barevnou fotku, ne černobílou! " "Vždyť jsem vám ji udělal!" "Tak proč jsme na ní černobílý?"


Povída takhle kočka praseti: "Já vím co z tebe bude, až vyrosteš!"
"Jo? Tys četla můj horoskop?"
"Ne, kuchařku!"


Jeden pán si koupil papouška, ale až doma zjistil, že papušek je velmi sprostý. Pán papouškovi domlouval, přemlouval ho, prosil ho, ale když papoušek stále sprostě nadával, došlo i na výhrůžky. Pán pohrozil, že pokud papoušek i nadále bude vulgární, strčí ho za trest do
mrazáku. Ovšem nepoučitelný papouch zase brzy použil nevhodné slovo. Pán tedy splnil svou výhrůžku a strčil papouška na deset minut do mrazáku. Po uplynutí trestu jej vytáhl a optal se, jestli je poučen. Papoušek se klepal zimou a zkroušeně drkotal: "M-moc se o-o-omlouvám za s-své p-předchozí chování. U-už se to nebude opakovat, s-slibuji. M-mám jednu malou o-otázečku - Co udělalo to kuře?"


Potká prcek cvrčka a ptá se ho: "Tak co cvrčku, co děláš?" "Cvrkám. A co ty?" "Ále... Už mi to nějak nejde"Myska, ktera se jmenuje Myska chce preskocit obrovskou jamu ... nepreskoci, spadne, zabije se. Myska, ktera se jmenuje Myska Myska prijde k jame a rika: "kdyz to Myska nepreskocila, tak ja Myska Myska to urcite preskocim" .. nepreskoci, spadne,zabije se. Myska, ktera se jmenuje Myska Myska Myska rika: "kdyz to Myska ani Myska nepreskocily, tak ja Myska Myska Myska to urcite preskocim" .. nepreskoci, spadne, zabije se. Pprijde liska, ktera se jmenuje Liska, rika: "kdyz to Myska ani Myska Myska ani Myska Myska Myska nepreskocily, tak ja Liska to urcite preskocim" .. nepreskoci, spadne, zabije se. Prijde liska, ktera se jmenuje Liska Liska, rika: "kdyz to Myska ani Myska Myska ani Myska Myska Myska ani liska nepreskocily, tak ja Liska Liska to urcite preskocim" .. nepreskoci, spadne, zabije se. Prijde liska, ktera se jmenuje Liska Liska Liska, rika: "kdyz to Myska ani Myska Myska ani Myska Myska Myska ani Liska ani Liska Liska nepreskocily, tak ja Liska Liska Liska to urcite preskocim" .. nepreskoci, spadne, zabije se. Prijde medved, ktery se jmenuje Medved a
povida: "kdyz to Myska ani Myska Myska ani Myska Myska Myska ani Liska ani Liska Liska ani Liska Liska Liska nepreskocily, tak ja Medved to . . . . . . obejdu"


Jde medvěd za zajícem a řekne mu: "Pojď se mnou na diskotéku" a zajíc na to "Ne nejdu ještě by mě tam někdo tak malýho zbil!" Medvěd ho nakonec překecá a u v chodu vidí zajíc velblouda a řekne: "Ne já tam nejdu, dívej jaký boule udělali koňovi."


Sedí zajíc na kraji cesty
a pláče. Jde kolej liška a ptá se ho, co se stalo. Zajíček osuší oči a říká: "Ale, šel kolem medvěd a ptá se mě: Pelicháš zajíčku, pelicháš? Já jsem řekl, že ne a on si se mnou vytřel prdel."
Vložil: LadyCicinka @ 20:18   2 komentářů

O mně


Jméno: LadyCicinka
Domov: Chomutov
O mně: lidíkové,nemůžu žít bez společnosti.....mám vás všechny rááda...nechceš i ty napísat?:o)
Koukni na muj profil

Předchozí příspěvky
Archív
Přátelé
Template by
Free Blogger Templates