17.Červenec 2008
Hudební počin Gaia Mesiah, který lze přirovnat k explozi nesmírné energie, doslova uvádí publikum do transu a přímo jej vyzývá k boji za ohroženou duši planety Země.

Nezkrotnost, nekompromisní přístup k tvorbě, slova protestu, strhující rytmy v kombinaci s osvobozující libozvučností – to vše zanechává trvalou a nesmazatelnou stopu v srdcích posluchačů.

V roce 2001 spojila S.Morellu (kytara) a Mishu Cortez (bicí) sdílená vášeň pro hudbu. Ta pro ně znamená nejen cestu, ale i možnost vyjádřit se ryzím způsobem.

Aby živelnost a vůbec vše, co dělá Gaiu Mesiahu tím, čím je, byla kompletní, bylo třeba najít někoho, kdo by sestavu doplnil. A tak se stalo,že S.Morella a Misha objevily velmi talentovanou a vášnivou zpěvačku Marku Rybin, která kapele vdechla život.

Po nahrání alba účelně nazvaného Gaia Mesiah, které vyšlo pod hlavičkou nezávislé společnosti Mars Production, zaplála hvězda Gaia Mesiah a její třpyt se pomalu šíří i za hranice České republiky.

Díky rozhlasovým vlnám, neobvyklému zájmu médií a nabitým koncertům se Gaia Mesiah stala symbolem revoluce, kterou by každý měl vyvolat především ve svém vlastním svědomí.
Vložil: Luciasek007 ¤ Komentářů (0)
16.Červenec 2008
 
Anglická, klasicky vzdělaná houslistka (původem ze Singapuru), celým jménem Vanessa Mae Vanakorn Nicholson (nar. 27.9.1978). Úspěšné album The Violin Player (1994) přineslo z větší části pseudoklasické skladby Mika Batta, který jim dodal i rockově-elektronické aranže a desku navíc sám produkoval. V menší míře se Mae prezentuje také jako zpěvačka.
Vložil: Luciasek007 ¤ Komentářů (0)
Vložil: Luciasek007 ¤ Komentářů (0)
07.Červenec 2008
Vložil: Luciasek007 ¤ Komentářů (0)
03.Červenec 2008
Vložil: Luciasek007 ¤ Komentářů (0)