TurNáJeQ--> LiTwíNoW..

HeJ TaK PrVní sKLamáNí PřisHLo,KdYž SmE oPěT jaK neJvěTší SraCzky ReMíZoWaLi s ChoMuToWeM.. ... ALe TaK PaK SmE Si zLePshiLi NáLaDu Po VýhřE 3:0 NaD MoStEM...tO ByLo DoCeLa HaLuZzZ..xD  .. UpE MrTě DyK..xD  .. No PaK ZaS dVouHoDiNová přeStáVka..TakoVá DoBa DyK..xD TaKžE HaNzoVi ZaS NeyLo DobřE tAK ChyTAL PaChoL..xD tO ByL KoTel JaK ciP..xD  ..No Ale TaK..xD NasTouPiLi Sme DoCeLa DobřE..hNeD v PrVní MiNuTě SeM NaHráLa PřEs cElý HřiShTě PoKáCzOvI a TeN náS PoSLAL Do vedENí 1:0 .. No ALe To ByLo FuK..steJNě sMe ProHráLi 4:2 .. ALe záPaS dobRej..fAkTiCkY:. <3   No a PaK KonEczNě TeN VyToužENEJ LieReC.. TaKžE NabíDka ByLa JaSná.. VyHrAJem a BuDeM 2. .. ProHrJaEM a buDeM 4. ... JiNá SHaNcE NeByLa..  . No aLe.. MáLo AKtIvNí LiBeReC NáM DOWoLoWaL BreJKy.. TAKžE Sme Asi  w PáTý MinuTě už VeDli 2:0.. no PaK SeM DVěMa góLaMa zVySHovAla Na 4:0 a NaKonEc SmE doStALi GoLa na 4:1.. PaK JeSHtě LaNdiCz zVýShIL a záPaS Sme SUVeRéně VyHráLi 5:1 .. No aLe PaK PřiShLo SkLaMáNí.. My BoJoVaLi o MeDaJLe a PoháR a MísTo tOhO Sme DosTali FiDoRky na ProVázKu a MíSto PoHáRu MaTtONi.. Je To NorMáL??  .. JsEM SpokoJeNá s PrůBěHeM NaSheHo TurNáJQu --ShkoDa Tý ReMíZky no.. JiNAk FajNe..DíKy VsHeM..HLaVně PrCkům Za PoMoC..