V minulosti jsem pomáhala s organizací a především výzdobou několika svateb a nedávno mě oslovila jedna kamarádka, že by chtěla bílo – fialovou svatbu se spoustou květin. Měla moc ráda levanduli, ale datum svatby bylo přesně dané a to konkrétně na září. Čerstvou levanduli jsem tudíž musela vyškrtnout ze seznamu, a když jsem začala řešit, jak je to se sušenými květinami levandule, tak jsem zjistila, že je to problém, protože jednak hodně vyblednou a jednak z nich padají zbytky těch malých kvítků, které jsou pak všude kolem.

Začala jsem proto uvažovat nad výzdobou z umělých květin. Když jsem to řekla opatrně kamarádce, tak z toho nebyla zprvu vůbec nadšená, ale jak uviděla ty všechny možnosti a navíc zjistila, že dekorace z umělých květin vyjde výrazně levněji, než dekorace z klasických živých květin a rostlin, tak bylo rozhodnuto.

Hlavní byla svatební kytice, která musela být v bílo –fialové barvě a měla mít zapracované kousky levandule ať už živé, nebo umělé. Nakonec se nám podařilo sehnat opravdu nádhernou, což taky můžete vidět tady na fotce. Na stoly šly fialové živé hortenzie, protože tam jsou květiny extrémně na očích, ale jinak jsme použily umělé fialové hortenzie, růže, levandule a některé do fialova laděné dekorace. Celou výzdobu jsme dotvořily fialovými stužkami a kousky látky + dekorativně složenými ubrousky na stolech. Musím říct, že mě to celé mile překvapilo, protože zakoupené umělé květiny byly opravdu k nerozeznání od živých a myslím, že si nikdo ani nevšimnul, že živé nebyly.

napsal/a: Lucuska23 12:35 Link


Komentáře

« Domů | Přidej komentář