V minulosti jsem pomáhala s organizací a předevšímvýzdobou několika svateb a nedávno mě oslovila jedna kamarádka, že by chtělabílo – fialovou svatbu se spoustou květin. Měla moc ráda levanduli, ale datumsvatby bylo přesně dané a to konkrétně na září. Čerstvou levanduli jsem tudížmusela vyškrtnout ze seznamu, a když jsem začala řešit, jak je to se sušenýmikvětinami levandule, tak jsem zjistila, že je to problém, protože jednak hodněvyblednou a jednak z nich padají zbytky těch malých kvítků, které jsou pakvšude kolem.

Začala jsem proto uvažovat nad výzdobou z umělých květin.Když jsem to řekla opatrně kamarádce, tak z toho nebyla zprvu vůbecnadšená, ale jak uviděla ty všechny možnosti a navíc zjistila, že dekorace z umělýchkvětin vyjde výrazně levněji, než dekorace z klasických živých květin arostlin, tak bylo rozhodnuto.

Hlavní byla svatební kytice, která musela být v bílo –fialové barvě a měla mít zapracované kousky levandule ať už živé, nebo umělé.Nakonec se nám podařilo sehnat opravdu nádhernou, což taky můžete vidět tady nafotce. Na stoly šly fialové živé hortenzie, protože tam jsou květiny extrémněna očích, ale jinak jsme použily umělé fialové hortenzie, růže, levandule aněkteré do fialova laděné dekorace. Celou výzdobu jsme dotvořily fialovýmistužkami a kousky látky + dekorativně složenými ubrousky na stolech. Musímříct, že mě to celé mile překvapilo, protože zakoupené umělé květiny bylyopravdu k nerozeznání od živých a myslím, že si nikdo ani nevšimnul, žeživé nebyly.

napsal/a: Lucuska23 12:35 Link


Komentáře

« Domů | Přidej komentář