Kdo zase do koho jebal jako? To neeeeeeee moji Terinku necháte být, jinak budete mít co dělat se mnou, to si pište jako. OOOOOOOOOO to je dneska zase den:( Zlatíííínka já se na vás tak strašně těšííííííím. A Romíku na tebe odpoledne teeeeeež. Jsi božííííííí, úplně jsi mě potěšil, na tohle nezapomenuMám tě strašně rááááda a vás všechny taky milujuuuuuuuuu napsal/a: Martulka-K 20:25 | Link komentáře (0)
Jeeeeeeej Valentýn docela dojebCo budu dělat?Hej lidičky vyrazíme někam, ať nejsem sama ju? Ne prostě je to normální den a hotovo i když pro někoho asi neA zbiju všechny páry, které potkám, bacha na mě napsal/a: Martulka-K 13:19 | Link komentáře (0)Valentýýýýýýýýn:D   13.Únor 2007


Lidičky zítra Valentýn to zas bude ojeb co?No víte to bude mazec jestli potkám nějakou zamilovanou dvojici tak se poseruuu tak se mi prosím vyhýbejte, asi nebudu mít náladu!!!Já chcuuuuu taky dáááárečeeeekasi se nedočkám nooo. Ale tak aspoň nemám problémy se sháněním dárku, i když teď bych to radši brala. A zítra nejdu do školy, tak se nebojte, nebudu vám lézt na nervyyyyyyAsi se ožeruuuu napsal/a: Martulka-K 21:56 | Link komentáře (0)Akceeeeeeeeeeee:D   09.Únor 2007


Jsem v té zasrané škole, ale už se mrtě těším domůůůůůůůůů jedu přes Fren, tak potkáme mega lidi co Kamuuuuuuuuuš? A pak se jde chlastaaaaaaaaaaaaaaaaaat už od 6 Peťulka slaví narozeninky juppííííííííííííí a jde se do Helaxuuu napsal/a: Martulka-K 09:04 | Link komentáře (0)
to nedááááááááš, za chvíli je ze mě nejbohatší člověk na této planetě napsal/a: Martulka-K 15:44 | Link komentáře (0)
Heh já budu bohatáááááááááááDěkuji Kamiiiiiiiiiii napsal/a: Martulka-K 15:35 | Link komentáře (0)hej...   26.Leden 2007


hej juchůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů a dneska kalbaaaaaaaaaaa:-D napsal/a: Martulka-K 09:24 | Link komentáře (1)


< Novější články