Deník 2005-2006 psaný na LíbímSeTi.cz.

 

13.Únor 2006

Poslední příspěvek do deníčku | Deník 05-06

Takžeee, končíííím s deníčkem, nemám na něho ČAS! Už jsem toho tolik prožila od ostatního příspěvku tady, že už na to nemám sílu to sem všechno vkládat.....Moje zážitky si nechám jen pro sebe, své přátelé, známé, kámošky, kámoše, rodinu, přítele a tajného ctitele, kterého mám mooooc ráda (uživatel libka-jméno ani nick neprozradím).....

Sbohem a navždy páááá, stejně to čtou jen ti, co se nudíííí a nemají nic užitečného na práci. Kdybyste měli nějaké připomínky nebo něco jiného mi říct, uvítám vaše vzkazy nebo maily.

Takže to byl můj poslední příspěvek do deníčku....

21.Leden 2006

Víš, že Tě mám ráda? | Deník 05-06

Na včerejší den 20.1., vlastně už dnešek 21.1. hned tak nezapomenu, prostě nikdy nezapomenu.
Byla jsem domluvená s Mým Medvídkem do kina, byli jsme na Domino. A taky jsem byla domluvená s mou kámoškou Táňou, že zapaříme v Alexandrii v Ostravě. Vypila jsem 3dl vína a vodu, 2 tequillky a jednu metaxu , Táňa to samé jen o jednu tequillu míň. Nevím, jak to pořádně začít. A už myslím, na ten krásný konec!....
....prostě jsme se konečně líbali,a hlavně objímali.Já Ho tak moc chtěla, ale nemůžu. Sama bych si zvorala život.Byl na mě tááák moc hodný a milý. Když jsme pařily s kámoškou, On byl doma. Napsal mi smsku, jak se bavím, zda nemám hlad, že mi udělal pizzu a já Mu předtím psala, že bychom se měli obejmout,nebo si to radši necháme na příště... A On mi napsal, že mě chce vidět ještě dnes. Ano, dovezl mi k Alexandrii vlastně vyrobenou pizzu, ne z prášku, ale z poctivého droždí a mouky. Zbaštila jsem ji skoro celou.Ale nejdřív jsme se museli obejmout. Řekla jsem Mu, že mám ráda lidské teplo. Políbila jsem ho, mňam to bylo sladký. Kámoška dorazila k nám do auta, a On nás odvezl domů. V autě jsem s Ním samozřejmě zůstala a chvilku si povídali a hlavně se mocinko líbali.
Víš, že Tě mám ráááda? On mi odpověděl, mám Tě taky moc rááád! A zas ty pusinky.Říkal mi, že bych to neměla dělat, ale já tááák moc chtěla.Bylo už skoro brzo ráno. Rozloučili jsme se mile, vzala jsem si poslední kousek pizzy do ruky. Napsal mi pak smsku, že je už v teple domova, já se šla sprchnout a taky spát.... Sama....Ráno bylo v pohodě, vstávala jsem moc brzy, po půl osmé, spát jsem šla kolem 3h.

19.Leden 2006

To je zázrak! | Deník 05-06

Včera po 20h. mi poslala kámoška Zuzka smsku, zda bych nechtěla přijít do báááru na chvilku. Už jsem byla totiž nahá v koupelně, že si dám sprchu a pak půjdu spát. Běžela jsem za přítelem s mobilem v ruce, jen tak v Evině rouše, ať si přečte smsku. Na to mi odpověděl, že zrovna mu psal přítel od Zuzky...no to byl góóól. S malým prosíkem jsem teda mohla jít....rychle jsem se sprchla, oblékla, hodila nějaký mejkap a odešla z domu.
Zuzka už seděla u báááru. Daly jsme si decku vína a vodu. Pak přišel jeden kamarád a vypili jsme Puschkina na dítko, které má jeho přítelkyně v bříšku. Zuzka to za chvilku vrátila a daly jsme Berentzena. Poslala jsem domů smsku, že mě nemá čekat, jedeme na město do CK. V CK jsme si objednaly litr vína a vody. Dorazila Barča.Pokecaly jsme, popily jsme další Berentzeny.

Domů jsem přišla kolem 1.30h v noci. Ranního vstávání jsem se obávala, ale NIC, normálně NIC mi nebylo.

To je zázrak!

Moje starší výtvory:)) >

Piš, piš, piš:))

    Trochu reklamy neuškodí:))