20.Prosinec 2008

Konečně doma.. | Blábolky

Sice už pár hodin, ale teď jsem se konečně dostala k tomu abych napsala pár slov..

Po několika stovkách odřízených hodinách,mnoha změnám počasí, déšť, sníh, mlha, slunko, déšť se sněhem, mrzlo a pak bylo i teplo.. jsem konečně doma u maminky :) přivítání žádný, páč mě nikdo nečekal, všichni až zejtra.. a ještě k tomu jsem se nedostala do baráku, protože vyměnili zámek, no tak to byl příjezd domů..pak jsem byla na kafi s Romulenkou, bývalou kolegyní z práce.. no a pak jsem udělala taxíka mamince a jejím dvoum kamarádkám, protože měli vánoční večírek :D
 
Teď jsme dorazili domů, a přichází únava, už jsem od tří hodin od rána vzhůru, takže zaklapnu svůj milovaný noťásek, a půjdu se vychrupkat, protože zítra mě čeká cesta za přítelem, do Ostravy..
Ten můj pakynek, když mě vyhodil doma, vyměnil kabele s oblečením, mě zůstalo jeho oblečení, a on si může doma oblíknout tak podprsenky, vyžehlit si vlasy a namazat si na obličej můj krém proti vráskám :) teda ne že bych ňákej měla..no a pak je tam spousta dalších holčičích věcí..který on asi k životu moc potřebovat nebude :)

tak už hupky dupky do hajan.. a zase zítra :) papa

15.Prosinec 2008

Mc Donald | Blábolky

 Miluju.. ho...je to moje zavislost !!!

10.Prosinec 2008

Všechno nej... | Blábolky

Dneska má moje sestřička narozeniny.. moje o 5 a pů roku starší sestra...
Už jsem ji psala smsku  s přáním, a bohužel ode mě nic nedostala, protože jsem daleko, ale od našich dostala na zahradu krb s udírnou..taky bych se tak chtěla mít..

Takže všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a hlavně lásky.. a konečně ať už jsem tetička..

kytička pro tebe

 

29.Listopad 2008

Kocovina..a něco o ní.. | Blábolky

Taky všichni znáte ten stav?

no tak ten prožívám celý dnešní den..Vstávála jsem v jednu hodinu odpoledne, dala si oběd, spíš snídani k obědu a tak se nějak potácela po byte..a na večer nakoupit ňáké papu, a teď lěžím v posteli a celej den mi je zima a mám hlad :)

Tak doufám, že zítra už bude líp a příští víkend mě ta opice jedna nenavštíví...

    

Co je kocovina?

Stav našho organismu po požití většího množství alkoholických nápojů.
Projevuje se těmito příznaky: bolesti hlavy i celého těla, špatně od žaludku, zvracení, malátnost, nezájem o okolní svět.

Kocovina je samozřejmě dočasný stav.Jak dlouho trvá? No to záleží na každém z nás :)
Někde jsem četla,že se dá kocovině předejít, možná trochu jo, ale pokud si pořádně zařádíte, opice Vás obvykle většinou navštíví..

Pár léčivých prostředků, ale nemyslím že by nějak zabrali..Vitaminy B,C..také nějaké léky jako paralen,brufen a acylpyrin..ale ozkoušené jsou kapky..které používá můj strejda, soused Algifen..vlastně tyhle zázračný kapky  Vám pomůžou od hodně bolestíí..

Cpát se jídlem během Vaší nemilé návštěvy opičky asi není moc dobré, ale to záleží na každém..Nejlepší je vždy,dát si vývar a nebo česnečku..ta Vás postaví na nohy..to je tak z vlastní zkušenosti..

Vlastně...dělejte si co chcete..kocovina vždy přejde..

Tímto heslem se řídí můj přítel ......."Čím ses zkazil, tím se taky spravíš"...........