26.Březen 2009
* * * ************************************************************ * * *
Pojďte se podívat, ukážu vám něco krásného...

A co že to bude? Nádherné látky! Nechala jsem si je objednat až z Ameriky (^_-) Jejich osud je stát se okrajkovanými sukýnkami a zdobit Vás, krásné lolitky ;) Sukně na prodej se budou objevovat průběžně během roku, dle toho jak budu stíhat~

Tak jdeme se kouknout na ty krásky (^_-)
A ještě další dvě, ale ty si nechám jako překvapení ;)

A jak můžete vidět, dostala jsem k nim i nejmilejší fakturu, jakou jsem viděla:) S osobním poděkováním i se samolepkou pejska! Tak moc mě to potěšilo, vůbec bych nečekala že tak obrovský obchod, který má na výběr z desetitisíců látek, by měl ke svým zákazníkům tak milý a osobní přístup! (^_^)


Pet-chan
* * * ************************* Porcelain Doll ************************ * * *
Vložil: PorcelainDoll ¤ Komentářů (2)
14.Březen 2009
* * * ************************************************************ * * *
Přeji všem krásný den,

Drahá Lalaith mi doporučila internetový obchod s galanterií - www.stoklasa.cz . Mají tam opravdu velký výběr a vyjde to levněji než z galanterie, tak jsem tam tedy udělala menší nákup (^_^) Objednávala jsem si spoustu krajek a ozdobných kytiček, které pak budu používat na modely Porcelain Doll.Ovšem v balíčku na mne čekaly i dvě velice milá překvapení! Dva dárky - krásná sada pěti krajkových kytiček (přemýšlím, co hezkého loli z nich vytvořit (*_*) a nádherná rudá růže z peří jako dáček k MDŽ (objednávala jsem to zrovna 8.3.). Byla jsem tak moc šťastná! V dnešní době už člověk vůbec nečeká, že by s objednávkou dostal i dárek - obvzlášť když je to od velkoobchodu.Tak prozatím se loučím a jdu se zase pustit do šití (čeho to se nechte překvapit ;) ale brzy se tu objeví další aktualizace o připravovaných věcech pro Porcelain Doll~)


Pet-chan
* * * ************************* Porcelain Doll ************************ * * *
Vložil: PorcelainDoll ¤ Komentářů (0)