21.Únor 2010
* * * ************************************************************ * * *
Ano, bude spousta změn! Postupně se budou objevovat v následujících dvou měsících. A co všechno vás čeká?

1. nový blog
Tento mi přijde dosti nepřehledný, a tak blog nejspíš přestějuji na www.blog.cz, kde jednotlivé články roztřídím do rubrik, abyste se v nich vyznali:)

2. šití na míru
Ano, Porcelain Doll bude šít na zakázku! Za začátku to budou jen doplňky (mašle, headdressy a bloomers), později i celé kusy oblečení (šaty, sukně...) a doufám že do půl roku se naučím i šít halenky na míru :) S tímto nastenou i změny na webových stránkách... design zůstane stejný, čeká vás jen menší změna ve struktuře webu. Každé dva měsíce bude nová nabídka s věcmi šitými na zakázku. První nabídka by se měla objevit v první polovině března ;)

3. nové zboží
Slíbila jsem, že začnu šít sukýnky bez potisků... ovšem pak jsem otevřela skříňku a koukejte na to:


Čili bych měla svou sbírku látek s potisky značně zredukovat, takže bohužel, ano, na jaro tu budou další květované sukýnky... tentokrát v odstínech modré, světle fialkové a starorůžové. Přesný potisk látky je zatím tajemství, ale třeba vám to za pár týdnů tady na blogu prozradím ;)

Jo... a budou spodničky (^_-)

4. ...
A pak je tu ještě spousta interních změn, které zařizuji pro radost zákaznicím PD, zatím je tajné co to bude, ještě je spousta starostí se zařizováním a tak, ale jakmile budou hotové, dám vám vědět ;)
Mějte se krásně a usmívejte se na svět kolem~Petra Éliarosa
* * * ************************* Porcelain Doll ************************ * * *
Vložil: PorcelainDoll ¤ Komentářů (3)
09.Únor 2010
* * * ************************************************************ * * *
Krásný den přeji všem,

dnes bych vám ráda něco pověděla o akci, kterou budu pořádat společně se správci stránek Sinful Sound posledního dne v měsíci únoru.

Nápad na tuto akci se mi zrodil v hlavě již vloni, když jsme s Ludwigem měli přednášky o Malice Mizer (v Otrokovicích a v Praze). Narozdíl od Malice Mizer přednášky, která se zaměřovala čistě jen na jedinou skupinu a její tvorbu, ta přednáška, co se chystá letos, bude zahrnovat velkou spoustu různých skupin. Ovšem já sama se necítím na to, abych přednášela o tak obsáhlém tématu, a tak jsem poprosila kamarádku Iri, která se v J-Rocku vyzná o dost víc než já. Já zajišťuji prostory, techniku a propagaci, Iri má na starost obsah přednášky.

Tématem budou Aristokrati, Princové a Kodona princátka v J-Rocku (a občas se tam mihne i nějaká ta lolitka). A tématicky pro tuto akci jsem vytvořila i doplňky v těchto stylech - kravaty, fiží, mašle, rukavice, kloboučky... k prodeji na stránkách se objeví ve dvou termínech, první várka 14. února a druhá 21. února. Pár kousků z této kolekce bude taky věnováno jako ceny do soutěže.Je možné osobní předání kterýchkoli věcí z PD přímo na akci ;) Taktéž pokud byste se na některé věci chtěli jen podívat a vyzkoušet si je, stačí mi napsat a na akci je donesu (a vážně se nebojte si o to napsat, místo konání mám kousek od domu, ten kousek to klidně přenesu...)

Veškeré info o akci naleznete zde: http://aristo-rock.wz.cz/Na shledanou v čajovně Pangea ;)
Petra Éliarosa

* * * ************************* Porcelain Doll ************************ * * *
Vložil: PorcelainDoll ¤ Komentářů (0)