30.Srpen 2010

Představuji vám lehoučkou sladkou kolekci,
plnou perliček, květinek a něžných barev!

Na fotkách můžete vidět vílí sukýnku, mašli a krajkové náramky.

Sukýnka na fotkách je v barevné kombinaci zelenkavá x růžová, ale bude vyráběna i v dalších barvách - růžová x krémová a modrá x modrá!

Vložil: PorcelainDoll ¤ Komentářů (4)
11.Srpen 2010
Krásný den přeji všem,

tady Petra Éliarosa, sedím doma v pokoji, s netbookem na klíně, poslouchám nádhernou meditační hudbu a zase se opíjím nějakým neobvyklým čajem. Nese jméno "Ledová Vášeň", má lehoučkou slaměnou barvu a chutná po divokých růžích.

Jak jste si všimli, obchůdek Porcelain Doll je uzavřen. Nějak tak potřebuji trochu nabrat sil, než se znovu vydám na dlouhou cestu, zase o krůček dál, než kam jsem dosud došla. Je toho tolik... do čeho se chci pustit! Tolik plánů, ideálů, snů a přání... Plány - dlouhý seznam věcí, které je třeba jednu po druhé splnit, Ideály - pocity, které bych chtěla, aby lidé z mé značky měli. Ne jen další levná značka (jako třeba Bodyline), co masově prodává dostupné oblečení... ale značka, která prodává šaty šité s láskou, šaty prošité kouzlem. Sny - obrazy sukní, které se mi zjevují před očima, když kupuji novou látku a pocity, které mé výtvory propojují s mým srdcem. A přání... přání, aby lidé měli z mých věcí radost a aby mé oblečení přineslo do jejich světa trochu toho blyštivého štěštíčka, co je ukryto v každém nadechnutí.

Rozspypu sem spoustu malých hvězdiček, a každá nese jedno moje přání. Když si ji chytnete, tak vám řekne, co Porcelain Doll chystá :) Některé přáníčka se splní již brzy, některé až za pár měsíců... a jiné až v příštím roce. Kdo ví...

* Chtěla jsem si koupit panenku... ale ty peníze, co jsem na ni měla ušetřené, dám na koupi stoje. Stroje, na výrobu placek, pro Kurokku no Chikutaku. Kurokku, ačkoli je to značka Dra-Gon, je s Porcelain Doll úzce spjata. Takže ano, co nejdřív budeme kupovat plackovací stroj, tiskárnu, spoustu buttonků... a pak přijde další doplnění placek, a obrovská spousta nových skupin!

* A ještě ke Kurokku, budeme dělat i placky s tématikou Boys Love! A nejen placky... ono to totiž původně je stolní hra! Dra-Gon je šikovná ilustrátorka a grafička... nu a tu hru jsem vymyslela já, přiznávám se potupně. Je strašně úchylná. Nerada používám slovo úchyl, ale u týhle hry se to jinak říci nedá. Představte si situaci - noční hřbitov, jeden pár zamilovaných buzíků tam má rande a nahání je starej hrbatej správce hřbitova a vyhrožuje jim, že je znásilní násadou od lopaty. A takovýhle situací tam může být NEKONEČNO. Taky se teď divím, jak má chorá mysl mohla něco takového vyplodit... ale aspoň se u toho člověk tak úžasně nasměje!

* Mám doma stovku malých srdíček, tak z nich chci vyrobit nějaké hezké šperky. Podkolínka, náramky na ruce, mašličky do vlasů i brože a korálky... mé kreativitě to dá opravdu hodně zabrat, vymyslet spoustu nápadů na tolik srdíček! Zatím jsem úspěšně vymyslela upotřebení 5Oti srdíček... a kolik práce mi to dalo. Teď ještě ten zbytek...* Už delší dobu mám v hlavě nápad na "Vílí kolekci", lehoučkou jako vánek a sladkou jako javorový sirup. Spousta doplňků i sukýnky... ozdobená spoustou kytiček, motýlků a korálků - malých, velkých, průhledných, růžových, perleťových i duhových. Hraje odstíny spousty pastelových barviček...

+ Miluji motýly. Jsou jako víly s křídly třepetajících se okvětních lístků... a nedávno mi do truhličky s krajkami přiletělo rovných deset motýlků, a všichni pestře růžoví, se kapkami třpytivé ranní rosy na křídlech. Posadím je na nějaké růžové sweet mašličky, brože, headdressy....* Vzpomínáte si na Organzu Srdíčkovou? Tak plánuji podobný spodničkový počin, s velmi podobným střihem, ale jiným motivem. A tentokráte nebudou na organze srdíčka, ale... motýlci! (Ano, zase ty třepetavé potvůrky! XD) Spodniček bude rovných pět, a všechny v barvě bílé.


+ Objevila jsem velmi levná volánkovitá loli paraplata a teď přemýšlím, jak je krásně nazdobit!

+ Ve skříni mám strašnou spoustu látek. Už se mi tam snad ani nevlezou. Jedna je krásnější než druhá a z každé se jednou stane sukýnka nebo šatečky. Je tam třeba černá látka, ze závoje lehoučkého jak tma, po které stékají tmavomodré proužky deště... květinkové látky ve všech možných variacích - bledě modré, oranžové, hnědé, žluté, růžové... taktéž nádherná luxusní látka sytě vínové barvy.

* Kdo se se mnou setkal na koncertě Versailles, viděl na živo další ze sukní, které mám v plánu. Černé (či bílé), se spoustou volánků, obšité zlatým prýmkem. Obojek se zlatými perličkami. A mašle do vlasů, taktéž se šňůrou černých a zlatých perel (tu jsem ale na koncertě neměla, měla jsem korunku, abych byla za princeznu).


.
.
.
.
.
.
.
.
* (ah! padající hvězda! Můžete si něco přát :))

+ Mmm~ "Cappuccino a sacher dort". Jak úžasné, utápět se v béžové, tmavě hnědé, vínové představě... našla jsem látku s potiskem káv, dortíků, muffinů a čokolády. Je zcela úchvatná a pocit z ní chutná přesně jak ten zmiňovaný sacher dort. Co z ní bude? Sukýnky a tašky!


* Tašky! Budou tašky se zcela nádhernou kresbou, kterou jsem vymámila z jedné dívčiny mými úlisnými obchodními praktikami. Ne, přeháním:) Pravda je ta, že jsem si ji prostě najala, a za její krásnou kresbu jsem jí poctivě zaplatila - a to rovnou ve zlatě! (Pravým Gaianským Zlatem.) Kresba bude jak na látkových taškách k prodeji, tak pokud by se poštěstilo, tak i na vlastních igelitových taškách Porcelain Doll. (Yep, Porcelain Doll bude mít vlastní brandovou igelitku! :D)


* Taky bych chtěla nějakou kolekci doplňků pro Gothic Lolitky. Černá... s nádherně rudými růžemi. Headdressy, mašle, obojky, náramky i podkolenky...


+ Nedávno jsem se byla podívat do jednoho zvláštního obchůdku v Uherském Hradišti. Paní, co ho vedla, mi řekla, že prý jsem víla~ vlastně, když nad tím tak přemýšlím, ono to je i pravda. A dostala jsem nabídku, že v jejím krámku můžu udělat týdenní prodejní výstavu.


* Když jsme u těch akcí... přes zimu mám toho tolik v plánu! Chtěla bych dělat posezení v čajovných, a mnohem častěji. Byli jste na Aristo Rocku? Tak něco na ten způsob. Použila bych na to přednášky, co jsem dělala na Advík, ale mám i další nápady... "Lolita v hudbě", "J-Rock: Kagrra, Psycho le Cému", hromadně shlédnou nějakých úchvatný muzikál od Takarazuky, nejspíše Elisabeth (o královně Sissy). A možná i nějaký zábavný sraz zaměřený pro fanoušky Kuroshitsuji (už to víte, už to víte? Pet je fanatickou Kuroshistuji fanynkou!). Kde ty akce budou, to je ve hvězdách - Otrokovice, Zlín, Olomouc, Ostrava, Brno? Kdo ví...


+ Ke každé objednávce od Porcelain Doll bych chtěla poslat pohádku. Pohádku o porcelánových panenkách. Jen pořád nemám dost inspirace na psaní. Tak moc chci psát, ale stále to nejde...


.
.
.
.
.
+ Taková spousta hvězdiček a přáníček... tak takové je moje nebe, můj svět, ve kterém chci vést svou kouzelnou módní značku. Zní to tak hezky, ale je to strašně těžké. Chtěla bych... skončit v práci a věnovat se jen a pouze Porcelain Doll, rozjet prodej i do zahraničí a jednou to dotáhnout i k malému kamennému obchůdku v zapadlé, ztracené uličce kouzelného starodávného města...
Vložil: PorcelainDoll ¤ Komentářů (6)
09.Srpen 2010
Ó ten horor! Jsem zavalena spoustou malinkých červených srdíčkatých knoflíčků... (;_;)

Jak se to mohlo jen stát? Objednala jsem si mix různobarevných srdíček... a došly všechny červené! (O_o)

Takže, teď jsem postavena před Velkou Výzvu: nějak upotřebit rovnou stovku červených srdíček!

Můžete se těšit na sladkou srdíčkatou kolekci doplňků ;)

Vložil: PorcelainDoll ¤ Komentářů (1)