26.Říjen 2010
Již nějakou dobu jsem přemýšlela, že bych do krámku Porcelain Doll přibrala novou kamarádku, která by mi pomáhala s focením... ačkoli má stávající modelka je velmi krásná, přeci jen musí přijíždět z jiného města, tak ji ke mně nechci tahat kvůli každé mašli, co vytvořím. A já? Fotit na mé osobě je trochu... nu, řekněmě komplikované, jelikož musím být zároveň modelkou i fotografkou (pokaždé, když dám foťák mámě, aby mě vyfotila, chybí mi tam hlava! XD). A naranžovat a nafotit věci tak, aby byly pěkně vidět, je pak trochu složité.

Tímto článkem vám chci představit novou modelku pro Porcelain Doll, která bude nosit výhradně mašle, headdressy, mašličky, bonnety (jinými slovy řečeno, veškeré doplňky do vlasů) a taktéž obojky a náhrdelníky. Její jméno je Sněhurka - když jsem ji poprvé uviděla, to jméno se mi v tu chvíli objevilo v mysli a já věděla, že pro ni lepší jméno už nevymyslím. Její bělostná tvář je jako ze sněhu, a se zavřenýma očima má výraz jako ta Sněhurka z pohádky, když snědla odtrávené jablko a usnula na vždy.

Když ke mně přišla, byla chudák holohlavá, tak jsem jí musela koupit paruku. Oběhla jsem všechny Zlínské obchody, a nakonec jsem sehnala jednu ne zas tak příšernou paruku za 80,- Kč (^^) . Jen potřebovala trochu.. uh... upravit.

Vložil: PorcelainDoll ¤ Komentářů (6)
13.Říjen 2010
Představuji vám novou kolekci, která voní po kávě a chutná po čokoládě...

Sukně
Taška
Mašle do vlasů

Kolekce půjde k prodej na přelomu října a listopadu.

PhotobucketPhotobucket

Vše šité na míru, a obrázek si můžete zvolit dle libosti - máme v nabídníčku nějaké ty voňavé kávy, chutné
dortíky a zdobené čokoládové muffiny! :D

Vložil: PorcelainDoll ¤ Komentářů (4)
10.Říjen 2010
Jaképak zboží bude v obchůdku v blízké době?

Inu, mám toho hodně v plánu... třeba příští týden bych ráda dala do obchůdku kolekci Gothic Lolita doplňků. Bude převažovat černá barva, a můžete se těšit na krajkové rukavičky, obojky, gumičky do vlasů, kruhové headdressy, podkolínka... a další ;)

Vložil: PorcelainDoll ¤ Komentářů (4)