30.Listopad 2010
Tak, mi milí, možná jste už zaslechli, že v lednu bych chtěla dát na prodej nové sukýnky, tentokráte zase s potisky. Probrala jsem se mou velkou krabicí s látkami a nakonec jsem vybrala tyhle (avšak střihy sukýnek, tak ty jsou zatím tajné):

Vložil: PorcelainDoll ¤ Komentářů (8)
22.Listopad 2010
Dne 21. listopadu 2010 se v Otrokovicích konalo promítání muzikálu Elisabeth. Troufám si říci, že i přes menší komplikace se akce vydařila a že si všichni odnesli příjemný zážitek! Děkuji všem, kteří přišli, a jelikož jsem dostala pár kladných ohlasů, je dost možné, že někdy v budoucnu uděláme podobnou akci znovu - zase muzikál od Takarazuky, ovšem tentokráte nějakou klasiku - co třeba "Fantom Opery" nebo "Jak je důležité míti Filipa"?

Souxie, Reiko a Veru, které do Otrokovic vážily dalekou cestu.


Hikaru, náš přednášející! Osoba, které vděčím za vydařenou akci *obejme Hikaru*


Roztomilá Kei~


U prodejního stánku...


Alice s Heliusem, jsou vždy tak dokonalý pár!


A moje maličkost.
Vložil: PorcelainDoll ¤ Komentářů (4)
08.Listopad 2010
Nedávno mi byl doručen balíček, a v něm... spousta tašek!

Porcelain Doll už má svou značkovou igelitku, takže všechny větší nákupy vám budu dávat ve zdobené tašce s panenkou. Máte radost? Ono je to sice jen obyčejná igelitová taška s hezkým obrázkem... ale pro mne to hodně znamená, je to další krok k tomu, aby se Porcelain Doll stala pravou, kouzelnou, váženou a milovanou Lolita značkou.

Spolu s igelitkami jsem nechala potisknout i látkové tašky, takže je ještě trošku dozdobím krajkou a brzy půjdou do obchůdku na prodej :)

Jestli chcete vědět, kdo kreslil obrázek - tak je to jedna zahraniční lolitka, velice nadaná slečna - http://bonbonbunny.com/ . Nakreslila mi obrázek na mou žádost a zaplatila jsem jí ho pravým Gaianským zlatem :D

PS: Potisk se velmi vyvedl a je kvalitní, takže se do budoucna chystají další tašky a trička s potisky... a nejen Lolita! Ale nechte se překvapit... (^_-)
Vložil: PorcelainDoll ¤ Komentářů (3)