31.Prosinec 2010
Krásný den přeji,

dnes vám ukáži sbírku netradičních knoflíčků, které jsem nedávno koupila... a použiji je na ozdobu podkolenek, náramků, mašlí, čelenek i prstýnků. No nejsou roztomilé?


A tady ještě sbírka přívěšků, které se mi díky rouwi podařilo ukořistit. Budou z nich brože, ozdoby na mašle... a tak různě, ještě přesně nevím...

<3
Vložil: PorcelainDoll ¤ Komentářů (5)
14.Prosinec 2010
Chtěla bych všem ze srdce poděkovat za vyplnění dotazníku! Zúčastnilo se jej 181 lidí, což je vcelku hodně. Je pro mne velmi užitečný. Taktéž děkuji za všechny rady a nápady co zlepšit (byla tam spousta velmi zajímavých tipů, které hodlám zrealizovat). A všechny ty milé vzkazy... to je od vás tak pěkné! Cítím se milována <3 A slibuji, že se budu snažit obchůdek rozjet v následujícím roce ještě více (ačkoli pak již nebudou všechny věci vyráběné mnou, pokud rozšířím nabídku na více oblečení, budu si muset najmout švadleny. Yep, myslím to až tak vážně.).


(ostatní styly zastoupeny velmi málo, pod 20 hlasů...)

Otázka: Jaké zboží vám v nabídce chybí?
Boty
S botami je to trochu komplikované... když je nakoupím předem do skladu, tak musím koupit několik velikostí a to je velká finanční investice... kdybych to dělala jako shopping servis, tak by se vám zase boty prodražily (poštovné ze zahraničí jen za jeden pár je drahé). Ale mám plán B (který je zatím velmi tajný, jelikož si nejsem jistá, jestli vyjde... a nerada bych to zakřikla.), ale jestli vyjde, tak do nabídky přibudou i boty (ale asi až tak v roce 2012).

Halenky, spodničky
Nejčastěji zmiňované zboží, které vám tu chybí. Beru na vědomí a určitě jej doplním! ;)

Úplně konkrétní nebudu ale ocenila bych zboží pro lolitky nadměrných velikostí.
Ano, beru na vědomí! Již nyní jdou všechny sukně na míru ušít v několika velikostech, a de facto všechno oblečení šité na míru lze ušít v jakékoli velikosti. V případě, že je Tvá velikost ještě větší než je na výběr, tak mi napiš soukromně maila a můžeme se domluvit (pokud budu mít dostatek materiálu, není to problém, jen by pak byl menší příplatek za materiál).

Moc ráda bych na Vašich stránkách viděla také Ouji, Aristokrat a Kodonu. Sháním to všude jako šílená, ale ne a ne najít :(...
Uvažovala jsem o tom, že bych toto oblečení taktéž zavedla do nabídky. Ale, po nynějším průzkumu zjišťuji, že o něj není zase moc velký zájem:( Ono se ani není čemu divit - kodona kalhoty a vesty jdou sehnat i v normálních obchodech - často jsem je viděla v New Yorkeru, Orsay, moc pěkné a levné vesty v second-handech. Vyzkoušej tyto obchody ;) Ale, uvažuji o tom, že bych dala do nabídky nějaké pánské Aristo košile (ale pouze v pánských velikostech). Taktéž jistě přibudou fiží a kravaty.

Otázka: Připomínky, co zlepšit
Fotografie
Jedna z nejvíce zmiňovaných chyb, které jsem si plně vědoma (a snažím jsem, jen jsem bohužel na focení trochu poleno >_<). Slibuji, že předělám galerii (aby byly větší fotky) a u zboží budu dělat hezčí fotky s více detaily. Taktéž k doplňkům přidám na fotkách pravítko, pro srovnání velikostí.

Možná by bylo fajn, kdyby v nějaké části stránek zůstávaly odkazy na již vyprodané zboží (jen pro pokochání se)...
Nerada bych toto dávala přímo na stránky (aby v tom nebyl zmatek). Proto mám galerii všeho zboží na Poupée. Konkrétně tady: http://pupe.ameba.jp/closet/SFu-NNseA7zO/

Nelibi se mi, ze PD preprodava podkolenky a tasky, ktere jsou z jinych obchodu a neuvede odkud presne jsou. Je dobre vedet odkud zbozi presne je.
Bohužel, u některého zboží to nevím přesně ani já. A dávat odkaz přímo na obchod, odkud věci mám je poněkud... nemoudré. Mnohdy je to třeba čínský obchod, ovšem u svého zboží nemá vůbec uvedený název značky. A tašky ani podkolenky většinou cedulku na sobě nemívají. Ale co vím, tak většina podkolenek je značky Secret Shop.

Rozšířila bych nabídku i pro další loli styly než jen sweet, deco atd.
Jistě, provedu! ;) V lednové nabídce sukní chystám i kousky do Gothic stylu.

Ještě jednou děkuji všem za vaše názory, teď mě čeká práce s předěláváním stránek a Porcelain Doll všeobecně čeká několik změn. Tento dotazník mi byl velkou inspirací a motivací zároveň! <3
Vložil: PorcelainDoll ¤ Komentářů (2)