30.Březen 2011
Chtěla bych moc poděkovat všem, co mou značku Porcelain Doll podporujete a kupujete si ode mne oblečení a doplňky. A za vaši trpělivost, že jste schopni na věci šité na zakázku čekat dlouhé týdny. Váš zájem o mou tvorbu mi dává inspiraci a sílu udělat další krok - abych mohla nabídnouti více zboží a abyste již nemuseli na ušití tak dlouho čekat, rozhodla jsem se najmout si švadleny. Je do další nezbytný krůček k mému snu "mít kouzelný kamenný obchůdek ve ztracené uličce starodávného města". A už ten sen začíná býti více a více reálný!

Abych se však mohla vydat dále, musely stránky Porcelain Doll postoupit menší změny - rozloučíme s ostatními značkami, budu už prodávat jen zboží, které bude u mne doma na skladě. Ovšem to neznamená, že se bráním spolupráce s ostatními - vůbec ne! Nadále spolupracuji s Dra-Gon, která dělá placky Kurokku no Chikutaku, a do budoucna se nebudeme omezovat jen na placky ;) A taktéž s Luciaas, která pro vás vyrábí roztomilé šperky z Fima (a již brzy přibude nová várka!). Pokud se vám zalíbila značka Tea Party, která na stránkách PD prodávala šperky, tak odkazuji na její Fler, kde prodává velmi zajímavé a krásné výtvory (a nejen lolita!) - http://www.fler.cz/petit-lapin

Taktéž stránky prošly menšími změnami. Velkou inspirací mi byl dotazík, který jste mi před časem vyplňovali. Pozměnila jsem galerii u produktů, znovu je nafotila, udělala přehlednější katalog s vyhledáváním, a konečně dopsala Obchodní podmínky.

Doufám, že se nová verze líbí :)
Vložil: PorcelainDoll ¤ Komentářů (2)
21.Březen 2011
V sobotu dne 20. března se pořádalo v Otrokovické čajovně Pangea promítání na téma "Lolita v hudbě". Jaké to bylo? Bylo to moc fajn! Na přednášku se nás sice dostavilo jen 10 z původních 16ti, ale to nevadilo - aspoň jsme se tam nemačkali a byla tam taková komornější atmosféra. A těm, kteří se nemohli dostavit (kvůli zákeřné nemoci), přeji brzké uzdravení a snad to vyjde příště, určitě to nebude poslední akce, kterou pořádám! (^_-)

Byla jsem mile překvapena, jak moc si daly slečny záležet na svém oblečení, moc jim to slušelo! Hihi, jde poznat, že Gothic Lolita je vážně v ČR nejoblíbenějším loli stylem!

A pro ty, co se dostavit nemohli, ale přesto by se na přednášku někdy rádi podívali - budu ji mít znovu letos na Animefestu.Vložil: PorcelainDoll ¤ Komentářů (1)