31.Květen 2011
Druhá várka okouzlujících osob z Animefestu!

Munamu a Haru - ty dvě vypadají vždy tak dokonale! Obdivuji jejich propracovaný styl :)


A Munamu ještě jednou... má na sobě pár doplňků od PD (mašličky ve vlasech), škoda že na té fotce nejsou vidět XD Ale celkový dojem působí úžasně!


Taška Munamu, o které sice tvrdí, že je "příšerně kýčovitá". Ale mě se to líbí, je to tak moc přeplácaný, až je strašně roztomilý a zajímavý a člověk neví, na co koukat dřív! (Důkaz, že placek není nikdy dost XD)


A poslední foto, uplně moc se mi líbí vyvážení barev. Ty černé podkolenky a černá mašle, perfektně to ladí a slečna vypadá krásně elegantně.
Vložil: PorcelainDoll ¤ Komentářů (0)
28.Květen 2011
Foto od jedné moc roztomilé slečny Katuky z Brna...Sukýnka z kavárenské kolekce, zakomponovaná ve stylovém steampunk outfitu! Moc se mi líbí vyvážení barev, ty starodávné tlumené barvy... a krásné doplňky. Vždy mě dokáže mile překvapit, když někdo udělá moc krásný a zajímavý outfit v naprosto jiném stylu, než pro který jsem sukni původně zamýšlela! A steampunk je tak okouzlující!
Vložil: PorcelainDoll ¤ Komentářů (1)
24.Květen 2011
Katy-chan se rozhodla odejít z krajkovaného lolitího světa a soustředit se na svůj vlastní život a své cíle. A odchází nejen z internetové komunity, ale i z Porcelain Doll, kde už nebude dělat modelku. Bylo to její rozhodnutí a já jej respektuji a přeji jí do života hodně štěstí a lásky! Ona jistě ví, že i nadále zůstává mou drahou přítelkyní a budeme se čas od času stále vídat.

Ovšem to, co mne zranilo a šokovalo je důvod, proč odchází. Někdo jí totiž psal hodně zlé nenávistné maily, protože si snad myslel, že jako modelka mé značky není dost krásná. Jak slepý to člověk byl... Kdo ji kdy poznal, přeci musí vědět, jak krásná bytost to je, nejen fyzicky, ale také v duši. Ona píše, maluje obrazy, šije, fotí, zajímá se o architekturu, o módu (a nejen o tu japonskou)... zajímá se o kouzla světa a tvoří je! Heh... narozdíl od lidí, co jen ničí druhé, a ač by byli fyzicky sebekrásnější, uvnitř jsou prohnilí.

Maskotem naší značky je porcelánová panenka... nemá však zlatavě blonďaté sametové vlásky, ale rezavé s roztřepenými lokýnkami. Váže se k ní spousta pohádek... třebas o tom, že panenka nemusí být vzhledově dokonalá, aby byla nadpozemsky okouzlující. Stejně tak Porcelain Doll nešije oblečení jen pro ty, co splňují nějaké míry, věkovou hranici a procentil mainstreamové krásy... šijeme pro každého, kdo se chce stát princeznou, kdo chce v krásných šatech chodit světem, kdo chce do svých rukou polapit záblesk pohádkového kouzla.

Pokud by se našel někdo, kdo by měl zájem být tváří Porcelain Doll, ať se mi prosím ozve na: PorcelainDoll@email.cz . Do mailu přezdívku, odkud jste a v příloze fotografii. Ovšem ale, mám několik podmínek, které je třeba splňovat, čistě z praktických důvodů.

První, aby bydlela ve zlínském kraji, nejlépe ve Zlíně nebo v Otrokovicích. Nemůžu proplácet slečně drahé cestovné třeba z Prahy...
Druhá, obvod pasu v rozmezí 60-80cm. To protože vzorové sukně musím již kompletně ušít i s páskem, a menší/větší velikosti by se pak špatně prodávaly.
Třetí, aby sama měla nějakou lolitabilní halenku a boty. Pokud by jí byla má velikost, klidně zapůjčím i mé věci, ale já jsem hodně drobná...

Co může čekat jako odměnu?
+ Slevy na nákupy v obchůdku Porcelain Doll.
+ Občas malý dáreček v podobě reklamního/dárkového zboží PD (placky, přívěšky, brože, atd.)
+ Mé přátelství

Děkuji všem, co se ozvou <3
Vložil: PorcelainDoll ¤ Komentářů (10)
17.Květen 2011
Ani nevíte, jakou jsem měla radost pokaždé, když jsem viděla kolem projít někoho, kdo na sobě měl mašli nebo podkolenky Porcelain Doll! Vždy jsem tak překvapená, jak pěkně je lidé dokáží do svého outfitu sladit, ač třeba ten outfit vůbec není Lolita.

Několik okouzlujících slečen jsem si i odchytla, abych je nafotila!

Nádherný roztomiloučký Sweet Lolita model! Mašle, podkolenky a krajkové náramky od Porcelain Doll, doladěno roztomilými šperky od Cissie. Jedna z nejsladších slečen na Animefestu :)
Další okouzlující Lolita, se sukýnkou z Půlnoční kolekce~


Důkaz toho, že někdo může vypadat neuvěřitelně roztomile a ani na sobě nemusí mít Lolita šaty! Mašle do vlasů a obojek od Porcelain Doll.
Vložil: PorcelainDoll ¤ Komentářů (0)
10.Květen 2011
Tak, jakpak bylo na Animefestu? Jak jinak, než úžasně! Děkuji všem, kteří se stavili u našeho prodejního stánku! A jsem moc ráda, kolik lidí se sešlo i na mé přednášky... snažila jsem je udělat dobré a zajímavé, tak doufám, že se líbily :)

Více než slova vám jistě řeknou fotografie~

Dra-Gon a já u našeho prodejního stánku. Jsem moc ráda, že nám dovolili si dát dohromady dva stoly, protože na jeden stůl by se všechny ty věci ani nevešly! :D


Placky, placky, placky, placky a další placky...


Během jedné z přednášek...


Bonbonky, které jsme vyráběli na přednášce o šití...


A nakonec, outfit Yuyu, která nám pomáhala s obsluhou stánku (a která vyráběla ty slaďoučké dortíky). Má naprosto úchvatný, vlastnoručně šitý, outfit na téma Alenky v Říši divů!
Vložil: PorcelainDoll ¤ Komentářů (4)
05.Květen 2011
Menší ochutnávka toho, na co se můžete těšit v prodejním stánku Porcelain Doll na Animefestu!

Podkolenky


Obojky a krajkové náramky


Mašle do vlasů


Dortíkové šperky, které bude prodávat Yuyu


Budu se těšit na naše setkání! V sobotu, v hotelu Continental~
Vložil: PorcelainDoll ¤ Komentářů (5)
01.Květen 2011
Máme tady 1.května, den plný lásky~ a právě tento kouzelný den je stvořen k tomu, abych Vám představila novou kolekci Porcelain Doll, která nese velmi sladký a romantický název: Perníkové srdce.

Kolekce obsahuje: šperky (prsten, brož, sponka), dva modely sukní, tílko (v několika velikostech XS, S, M, L) a podkolenky! K dostání bude v internetovém obchůdku v průběhu měsíce května.

Za obrázek děkuji Pepči, mám toho teď hodně okolo Animefestu, tak byla té lásky a nabídla mi svou pomocnou ruku a svůj talent!Vložil: PorcelainDoll ¤ Komentářů (15)