28.Červen 2011
Krásný dobrý den přeji,
mé milé princezny a mi drazí princové...

Pokud stránky i blog sledujete, jistě jste si všimli, jaké je tu ticho a nic se neděje. To protože... mám moc práce. Hádejte, s čímpak? No se sukněmi z posledních objednávek. Já totiž vůbec nečekala, že o ně bude takový zájem, a jsem obrovsky šťastna, že se vám mé práce líbí! Jen jsem kvůli tomu byla zabrána do stříhání a připravování... na šití mám už naštěstí najmuté dvě velice šikovné švadleny, takže všechny věci by se měly stihnout ušít již brzy :)

Jen bych se ještě veřejně chtěla omluvit těm, co u mne mají objednané bloomers (které stále šiji sama), a kvůli mému časovému vytížení na ně museli tak moc dlouho čekat. Nějak se to na mě sesypalo (>_<). Jen chci říci, na nikoho jsem nezapomněla, a všechny věci budou hotové a odeslané již brzy! <3

A jelikož rozdělané věci budou za chvíly dokončeny, mohu se pustit do dalších kolekcí... Na copak se to můžete těšit v červenci a srpnu?
* Kolekce spodního prádla - bílé spodničky a tři druhy bloomers na výběr!
* Trička a tašky s potisky
* Ozdoby do vlasů - mašle střední i hlavožravé, headdresy i malé maličky
* Spoustu nových sukní, převážně v Classic Lolita stylu!

Oh, a mám ještě jednu obrovskou novinu... již ve velmi brzké době si budete moci zajet okoukat, vyzkoušet a koupit oblečení od Porcelain Doll přímo do kamenné prodejny! Budeme dodávat zboží do jednoho kouzelného obchůdku v Brně! Nebude to sice obchod jen výhradně pro PD, ale budeme tam mít stálé místo na naše zboží :) Sledujte blog, již brzy se tu objeví podrobné informace!


P.S.: Pokud byste chtěli placky (kanji, I <3 yaoi, j-rockové placky atd.), tak Kurokku má otevřenou reservaci, a je možné i osobní předání na Advíku! (To os. předání platí pouze pro placky v reservaci.)
Vložil: PorcelainDoll ¤ Komentářů (13)
07.Červen 2011
Dva druhy sukýnek (možno ušít v růžové, hnědé a černé), podkolenky s výšivkou, tílko s potiskem a srdíčkové šperky~

Vložil: PorcelainDoll ¤ Komentářů (8)
04.Červen 2011
S radostí vyhlašuji,

že Porcelain Doll otvírá historicky první soutěž o ceny! Jedná se o fotografickou soutěž, a jejím tématem je: "Zakletá princezna". Jednoduše, vyfotíte fotku na toto téma... přičemž nehodnotí se pouze celkový outfit, ale hlavně nápad, kompozice, prostředí, i photoshopové úpravy jsou vítány!

Podmínky soutěže:
♣ Osoba na fotce musí být zajímavě oblečená - ale nemusíte se omezovat jen na Lolitu, jsou vítány i jiné styly (Decora, Aristocrat, Kodona, Mori-girl...)
♣ Osoba na fotce musí mít na sobě něco značky Porcelain Doll (stačí i maličkost)
♣ Celková kompozice fotky by měla jasně vyjadřovat dané téma
♣ Konečné datum, do kdy můžete fotky odevzdat: 1. července
♣ Můžete poslat max. 2 fotky z jednoho focení
♣ Každý člověk v týmu se může zúčastnit pouze jednou (tým = modelka + fotograf)
♣ Modelka i fotograf může být jeden a ten samý člověk

Všechny fotky budou začátkem července zveřejněny na blogu, a odborná porota vybere tři místa. Ceny budou pak poslány poštou s vaší příští objednávkou :)
Ceny:
3. místo: sada "královských placek"
2. místo: sada "královských placek" + 200,- Kč na nákup v obchůdku PD
1. místo: sada "královských placek" + 300,- Kč na nákup v obchůdku PD
(A cože jsou to ty královské placky? Jsou to placky na baťůžek, s motivem korunek... jedna pro královnu, druhá pro princeznu a třetí pro prince :) Jedna z chystaných novinek na PD)

Své fotky posílejte na: PorcelainDoll@email.cz
Předmět: Zakletá princezna
Přezdívka modelky:
Přezdívka fotografa:
A v příloze max. 2 fotky.

Budu se těšit na vaše maily! :D

Vložil: PorcelainDoll ¤ Komentářů (14)