19.Březen 2012
Děkujeme všem, kteří se zastavili u našeho prodejního stánku na Ostrakonu! Byla to fajn povedená akce a velké díky patří i organizátorům, kteří vše skvěle zvládli (a to byl prosím první ročník). Děkuji mafiánům, co mi nosili kafe, a také lidem, co mi u stánku krátili čas rozhovorem! Snad jediné, co nás všechny tak trochu mrzí, je velmi malá účast, spousta lidí se přihlásila a nedošla (TT^TT)

Dra-Gonova přednáška "J-Rock Memorial" měla úspěch, i přes malý počet účastníků tam bylo více lidí než na Pragoffestu, díky čemuž je Dra-Gon potěšen XD Když se přednáška začala někdy v listopadu tvořit a já dostala od Dra-Gon první náčrt přednášky, přiznávám se, málem jsem z toho dostala depresi, jak tam bylo vypsaných tolik úmrtí a spoustu nešťastných a nepřirozených smrtí... a já si představovala, jak na přednášce budou všichni potichu sedět, potlačovat slzy a odejdou s černým depresivním obláčkem nad hlavou. A byla jsem překvapena, jak takové morbidní a depresivní téma může v podání Dra-Gon vyznít pohodově, s vtipem a nadsázkou, a místy nechyběl ani hlasitý smích publika. Dra-Gon má můj obdiv, tohle bych já nikdy nedokázala. Celkově super zážitek!Po skončení Ostrakonu jsme uspořádali menší čajový dýchánek, děkujeme všem krásným ostravským lolitám za účast! Hráli jsme různé lolifikované hry a strávili tím příjemné odpoledne (^_^)

Vložil: PorcelainDoll ¤ Komentářů (3)
11.Březen 2012
Protože má klasický design v jednoduchých základních barvách, najdete pro ni v šatníku mnohého využití! Je krapet delší, než klasická lolití sukně, a v pase má gumu - právě díky gumě není problém ji vyhrnout, když ji chcete kratší, nebo naopak posunout níže, pokud ji chcete mít delší :) Je velmi přizpůsobivá!

Prodáváme ji v základních barvách - černá a bílá. Ale pokud byste ji chtěli v jiné barvě, zkuste napsat email, třebas budeme moci vyhovět. Je to jen otázka toho, zda danou barvu budeme schopni sehnat. U barevné sukně bude ale zdobný prýmek jiný, dle dohody.

1. Můžete ji nosit jako obyčejnou sukni.
Sama o sobě je pěkná, a skvěle se hodí k méně extravagantním a elegantním modelům!
2. Mrtvé spodničce přidá na objemu.
Sama o sobě jako spodnička nejspíše moc neposlouží, ale pokud pod ní budete mít spodničku ještě jednu, přidá sukni na objemu a vytvoří krásný koláčkový tvar!
3. Opticky prodlouží krátkou sukni.
Vysokým slečnám jsou běžné loli sukně většinou hodně krátké - spodní sukně to skvěle vyřeší!
4. Sukně pod sukni.
Kombinace se spodní sukní skvěle oživí šatník - sukně i šaty můžete nabrat a vyhrnout v různých místech tak, aby šla spodní sukně vidět. Sukně tím získá zcela nový tvar!

5. Kreativitě se meze nekladou!
Tím, jak je jednobarevná, tvoří skvělý základ k vrstvení! Můžete přes ni dát vyšívanou zástěrku, krajkový šátek, krátkou tylovou tutu sukýnku...
K zakoupení zde od Porcelain Doll
Vložil: PorcelainDoll ¤ Komentářů (0)
06.Březen 2012

Porcelain Doll na Ostrakonu

I.ročník festivalu japonské kultury a anime Ostrakon 2012 vám nabízí 3 dny strávené na akci s programem, a to ve dnech 16. - 18. 3. 2012 v prostorách Střediska volného času v Ostravě. Na programu je promítání japonských animovaných filmů a seriálů, také se můžete těšit na přednášky. Cena vstupenky je 300,- Kč včetně ubytování a festivalové placky. www.ostrakon.cz

Porcelain Doll bude mít v rámci Ostrakonu prodejní stánek, najdete nás na chodbě poblíž vchodu.

Otevírací doba prodejního stánku:
16. pátek: 15:00-18:00
17. sobota: 10:00-18:00
18. neděle: 10:00-12:00

Ve stánku najdete následující: doplňky, mašle, podkolenky, bloomers, tílka, tašky i sukně Porcelain Doll, placky Kurokku, šperky z fima Cissie a doplňky od bizzare design inspirované Japonskem.

Pokud byste chtěli nějakou specielní placku na přání (třeba s konkrétním kanji), do 9.3. jsou stále otevřeny reservace na placky, s možností předání na Ostrakonu!

* * * * *

Čajový dýchánek v neděli 18.3.

Po skončení Ostrakonu bych ráda pozvala ostravské lolity i prince na menší čajový dýchánek (zúčastnit se mohou i lidé, co na Ostrakon nejedou). V neděli 18.3., v čajovně u Sýkorova mostu, od 14:30. Prosím o dodržení dresscode, minimálně alespoň inspiraci v některém z těchto stylů: Lolita, Kodona, Aristocrat či Dolly Kei.

Akce na Facebooku
Pokud chcete přijít, prosím přihlašte se na Facebook. Pokud jej nemáte, napište prosím mail na: porcelaindoll@email.cz . Potřebuji vědět, kolik lidí přijde, abych mohla zarezervovat místa :)

Vložil: PorcelainDoll ¤ Komentářů (0)