31.Prosinec 2012
Nejprve bych chtěla ještě jednou poděkovat Anasis za krásný obrázek, který mi nakreslila. Myslím, že je kouzelný, jak by taky ne, když jej vlastnoručně kreslila kouzelná víla? Mám jej vystavený v pokoji nad šicím strojem... a jsem si jistá, že je jednou z příčin šťastných událostí, které se v poslední době staly!
Ale začnu hezky od začátku, abyste si mohli přečíst, jak je život krásně nevyzpytatelný - ve chvíli se vám rozplynou všechny sny, a když už jste se vším smíření... tak se objeví lidé, co vám pomohou realizovat sny ještě úžasnější!

Na oslavě 5. výročí PD jsem oznámila otvírání lolita čajovny a kavárny v Ostravě, velký plán, který jsem chystala se svými blízkými kamarádkami. Ovšem hned den na to jsem se dozvěděla pár nemilých zpráv, které mi vše naprosto zhatily - již nebylo možno nic realizovat, z mnoha důvodů. Což o to, čajovnu v Ostravě bychom stále rádi, ale odkládá se na neurčito, snad za pár let...

A je to teprve pár týdnů, kdy se mi na hlavu doslova sesypaly nabídky různých lidí ke spolupráci! A pokud by vše vyšlo, tak by Porcelain Doll mohla během roku otevírat rovnou dva kamenné obchody! Každý bude mít zcela jiný koncept, bude fungovat na jiném principu a bude v jiném městě, ale každý bude svým způsobem kouzelný. Bližší info prozradím teprve až se vše posune do fáze příprav... ale vypadá to velmi slibně. Zatím nemohu s jistotou říci, že oba dva vyjdou, nezáleží to pouze na mé práci. Jen velmi malinko prozradím: těmi městy jsou: Otrokovice a Havlíčkův Brod.

Prosím, držte nám palce! (^_^)
Vložil: PorcelainDoll ¤ Komentářů (8)
19.Prosinec 2012
Dnes bych Vám ráda představila další českou značku alternativní módy, která se zabývá tvorbou šperků a dekoračních předmětů. Šperky vyrábí nejen ze stříbra, ale též i ze zvířecích kostí.

Vložil: PorcelainDoll ¤ Komentářů (0)