31.Květen 2013
Akce platila pouze pro objednávky do 30.6.2013, nyní jež neplatí.

Do nabídky našeho katalogu jsme zařadili novinku - a to lolita boty! Zatím pouze menší výběr z levnějších modelů, ale pokud by to mělo úspěch a spokojené zákazníky, nabídka se bude rozšiřovat.Pokud si objednáte boty se zahraničního eshopu, a doma zjistíte, že nesedí, je reklamace nákladná - boty jsou těžké a zpáteční poštovné do zahraničí je hodně drahé. Pokud si zakoupíte boty přes stránky Porcelain Doll, veškeré reklamace vyřizujete s námi - když boty nesedí, zašlete je zpět na naši českou adresu a my Vám v zápětí vrátíme peníze. Čili ač boty objednáváme ze zahraničí a k Vám dojdou z Číny (je to tak pro větší výběr barev a velikostí), v případě problému je vracíte na českou adresu.

Boty v nabídce jsou pouze značek, které mám sama vyzkoušené a doporučila bych je (i přes nízkou cenu se nerozpadnou za dva měsíce). Je tu ale menší zádrhel s velikostmi, s kterým bych Vás ráda požádala o pomoc. Ono totiž čínské číslování je hodně odlišné od evropského. Boty objednávám už 6 let (přes Lolo Express) takže mám s převodem velikostí bot mnoho zkušeností. Ale někdy je bota trochu větší, než uvádí tabulka, jindy zase menší. Je to u každé značky jiné. Proto bych pomocí dotazníku ráda zjistila, jak na tom jsou dané modely bot v jednotlivých velikostech.


Pouze do konce měsíce června dávám specielní nabídku - pokud si koupíte boty přes stránky PD, a vyplníte krátký dotazník (ohledně doručených bot), dostanete 100 Kč! A to:
Pokud boty budou sedět v pořádku,
tak poukázku 100 Kč na nákup v e-shopu Porcelain Doll (minimální hodnota nákupu 0 Kč, platnost do konce roku).
Pokud boty nebudou sedět,
tak po té, co mi je zašlete zpět na adresu do ČR, vrátím plnou cenu, co jste za boty zaplatili + 100 Kč jako kompenzaci zpátečního poštovného.


 
Vložil: PorcelainDoll ¤ Komentářů (0)
21.Květen 2013
Další příspěvek do fotek zákaznic je od perníkově sladké Anko, která má sukni z kolekce Perníkové srdce a krásně sladěnou s mašlí do vlasů. Kombinace hnědé s růžovou mi vždy připomíná sladkost čokolády ♥

Košile: Bodyline * Svetr: votočvohoz * Punčochy: Calzedonia * Boty: Bodyline * Bižuterie: Kameko Ichiri, handmade, a PD :)
Vložil: PorcelainDoll ¤ Komentářů (1)
13.Květen 2013
Děkujeme všem, jež se k našemu stánku na Animefestu zašli podívat! ♥

Bylo krásné pozorovat outfity lolit, které procházely kolem. Dámy, byly jste všechny nádherné! A zvláště mne uchvátily slečny, které na sobě měly sukýnku od Porcelain Doll, ale zakomponovanou do tak zajímavého outfitu, že mi doslova vyrazily dech. Sukně, které navrhuji, mají v mé mysli jistý obraz... ale jakmile si ji někdo koupí, sukni zakomponuje v obrazu svém a ve svém stylu. A pro mne je velice zajímavé pozorovat, jak fantazie stylu druhých lidí přesahuje moji vlastní.

Bohužel se nám hned na začátku festu pokazil fotoaparát, tak nemáme moc fotek a ani jsme nemohli zrealizovat jeden zajímavý foto projekt... nevadí, na Geetaconu a Ostrakonu si to vynahradíme (^_^)

Velký obdiv má jedna j-rock fanynka, která se zastavila u našeho stánku a znala snad všechny skupiny, které jsme měli na plackách a ještě dokázala i členy pojmenovat jménem! Nepředstavitelné! :D

A nakonec společná fotka mne a Alice, v sukních Jezerní královny.
Vložil: PorcelainDoll ¤ Komentářů (0)
08.Květen 2013
  • Animefest již tento víkend, 10-12. května v Brně! (^_^)
  • Porcelain Doll bude míti prodejní stánek v Artist Alley, 1. patro Rotundy vedle kavárny.
  • Otevřeno budeme míti po celou dobu AF, od pátku do neděle, od rána do půlnoci.
  • Najdete u nás nejrůznější zboží z našeho e-shopu, sukně, šperky, doplňky, placky... a také hru Sbal si svého ukeho!
  • V Artist Alley budou míti stánek i jiné české značky, pokud jste na jejich nabídku zvědaví, koukněte na Facebook.
♥ Specielní nabídka pro Animefest 
~ pokud koupíte zboží nad 500 Kč, dostanete malý ale velmi roztomilý dáreček ~
~ prvních 10 zákaznic získá jako dárek připínací mašličku (bez ohledu na výši útraty) ~
~ nabídka platí pouze pro zboží Porcelain Doll ~
Ukázka nového zboží, jež zatím není na eshopu, ale ve stánku bude ke koupi:
~ obojky ~

~ náušnice ~
Vložil: PorcelainDoll ¤ Komentářů (0)