26.Červen 2013
Bylo pro mne milým překvapením, když jsem na Geetaconu potkala několik slečen v sukních od Porcelain Doll ♥

Kůzle byla kouzelná ve svém černo-bílém Oldschool Lolita outfitu, se svým panáčkem tvořili dokonalý pár! Sukně je černou verzí Perníkového srdce.


Tsukiko měla jednu z novějších sukýnek, Antique Rose, sladěnou do sladkého outfitu.


Mitsuko byla celá v bílém, jako panenka z cukru! V sukni Mléčná dráha, jednou z prvních, co jsem pro Porcelain Doll šila.
Vložil: PorcelainDoll ¤ Komentářů (0)
20.Červen 2013
Děkuji všem, jež se přišli podívat k našemu stánku na Geetaconu! (^_^)

Ráda jsem se též seznámila se Severočeskými Lolitami - přeci jen, do tohoto kouta české země jsem zavítala poprvé, takže jsem poznala spoustu nových tváří. Zdejší Lolity jsou velmi krásné! Zde na Lolita Centrále je malý foto projekt, jež jsem při této příležitosti vytvořila.

Ráda jsem prohodila řeč s novými lidmi, škoda jen, že jsem většinu času musela trávit u prodejního stánku, tak jsem nemohla na pokec zůstat déle. Také děkuji těm, jež se přišli podívat na mé přednášky. Některé byly už v pozdní hodinu večerní, tak jsem byla už docela unavená, ale snad se i přes mou únavu líbily.

Ústí nad Labem mi připadá jako malebné město a ráda bych si jej někdy prošla i jako turista. Což bohužel s tou spoustou zavazadel nebylo možné - to cestování vlakem s celým stánkem bylo vůbec hodně dobrodružné. Bez pomoci Dra-Gon bych to nejspíš ani nepřežila XD

Takže Dra-Gonovi patří velké díky, že jel až z Ostravy, jen aby mi pomohl se stánkem. (Oh, a zjistila jsem, že to spousta lidí neví - Dra-Gon je ta osoba, co kreslí ilustrace na placky, navrhuje některé potisky a vyrábí placky, co na PD prodáváme!)

Detail našeho stánku.

Náš stánek v neděli. Abychom měli méně zavazadel, tak jsem místo stojanu a ramínek vzala jen prádelní šňůru s kolíčky!
Vložil: PorcelainDoll ¤ Komentářů (0)
04.Červen 2013
Geetacon je akce pro fanoušky fantasy, sci-fi, anime, Japonska i počítačových her, a bude se konat o víkendu 15-16.6. v Ústí nad Labem. Letos poprvé na Geetacon zamíříme také, a to jak s prodejním stánkem, tak i s několika přednáškami!

Přednášky
Sbal si svého ukeho
přednáší Pierrette
v sobotu 19:45-20:45 v sále BETA

Představení yaoistické karetní hry. Je vtipná, ba přímo šílená! Jak získá Chladný Seme srdce Naivního Ukeho? Komplimenty a lízátky? Zákeřnou lstí? Naivní Uke je sice strašně blbý a všemu věří, ale nebude to tak snadné - plány jim totiž kazí zlý a proradný Kazišuk!
Bláznivá móda z Harajuku
přednáší Pierrette
v sobotu 21:00-22:00 v sále ALFA

Představení nejrůznějších stylů japonské módy (od sexy gyaru, přes roztomilé lolity, až po temné visual kei) a také historie a vývoj japonské "Harajuku" módy během let.
Lolita v hudbě
přednáší Pierrette
v neděli 8:00-9:00 sále ALFA

Představení různých japonských i nejaponských skupin, které své klipy i témata písní stylizují do roztomilé Lolita módy. (Tuto přednášku jsme sice v minulosti měli již několikrát, ale stále se objevují nové klipy i noví interpreti, takže nebude stejná, jako minule!)
A snad Vás zaujmou i přednášky ostatních v programu - BJD panenky, Gejši, Kde sehnat lolitu, a dokonce i workshop Brolitou snadno a rychle! XD A mnoho dalšího!

Prodejní stánek
bude otevřen celou sobotu i neděli
Prvních 10 zákaznic získá jako dárek roztomilou mašličku!

A co v něm najdete?
~ oblečení i doplňky z našeho e-shopu ~
~ spoustu spoustu nových placek ~
~ karetní hru Sbal si svého ukeho ~
~ nové modely obojků ~

~ korálkové šperky od Charlotte ~

~ A nově také Kanzashi  nejrůznějších barev! ~


Těšíme se na setkání na Geetaconu ♥
Pierrette & Dra-Gon

Vložil: PorcelainDoll ¤