18.Listopad 2013
Porcelain Doll má v nabídce několik různých spodniček, a zde bych je ráda porovnala, abych tak ulehčila výběr těm, kteří tápají nad tím, jaký model zvolit.

Spodnička Základní
- Dává sukni tvar "cupcake" aneb muffin. Tento tvar spodničky je typický pro Sweet Lolita styl.
- Dva volány, na každý bylo použito cca 5m organzy.
- Objem střední, časem splihne na objem menší až střední.
- Vhodná pro každodenní nošení.


Spodnička Noir / Spodnička Bianca
- Dává sukni tvar "písmene A". Tento tvar spodničky je typický pro Classic Lolita styl.
- Dva volány, na každý bylo použito cca 10m organzy.
- Objem obrovský, časem trochu splihne, ale stále bude gigantická.
- Vhodná pro ty, co mají rádi velký objem sukně. Pro běžné nošení není moc praktická.
Vložil: PorcelainDoll ¤ Komentářů (0)
12.Listopad 2013
Hellocon - Helsinki Lolita Convention
1.2.2014, Helsinki, Finland

hellocon.blogspot.fi / facebook event

Helsinki Lolita Convention, aneb Hellocon, je festival pro fanoušky a nadšence japonské Lolita módy. Hellocon je největší Lolita událost ve Finsku a minulý rok se jej zúčastnilo asi 200 návštěvníků. Na programu jsou přednášky, workshopy, soutěže a módní přehlídky. Také jej navštíví vzácní hosté až z Japonska (jména budou zveřejna již brzy). A bude i čajový dýchánek!

Helsinki Lolita Convention (or Hellocon) is an event for fans and enthusiasts of Japanese lolita fashion. Hellocon is the biggest lolita event in Finland and last year we had 200 participants. The convention program consists of lectures, workshops, panels and fashion shows. You can also look foward to meet special guests from Japan! (Names will be announced later.) And there will be also a tea party!


Ač se Porcelain Doll nebude moci zúčastnit osobně, výběr z našeho zboží zde bude k zakoupení. Především doplňky jako obojky, podkolenky, ozdoby do vlasů... ale taktéž i pár sukní. Také můžete něco pěkného od Porcelain Doll vyhrát v tombole (^_-)

Although Porcelain Doll won't be present personally, something from our catalogue can be find in our sales booth. Mostly accessories - chokers, socks, headressess... and also few skirts. Plus you can win some of our goods in the raffle (^_-)
Vložil: PorcelainDoll ¤ Komentářů (0)