13.Únor 2014
Dobrý den přeji (^_^)

Dnes bych Vám ráda ukázala nové sukně, které budou k zakoupení v tomto roce.
A také se bude měnit způsob rezervací! Doposud to bylo tak, že sukně v rezervacích (šité na míru) bylo možno objednat pouze během cca 14ti dní... po tomto datu byly ke koupi už jen sukně hotové. Avšak nyní to bude tak, že rezervace se budou otevírat zhruba jednou za měsíc s tím, že v nich budou ukázány všechny oděvy, které je možno ušít na míru. Takže i když si sukni na míru nebudete moci koupit hned, je možno ji získat i za měsíc, až bude rezervace otevřena  znovu.

Tyto sukně se objeví na e-shopu Porcelain Doll během letošního roku:

Cat Party
Sladká sukýnka s potiskem koťátek, s ladící odepínací mašlí. Pouze jedna barevná varianta, avšak velikostně bude k dispozici až po novou velikost XL (pas 90-100cm), ale samozřejmě i ve velikostech menších.


Golden Rose
Sukně se šifonovým závojem, jež je možno po různu nabírat. K dispozici bude ve třech barevných variantách: černá, tmavomodrá a červená.


Dream in Roses
Opět růže, tentokráte v Classic Lolita stylu. Jednoduchý střih s jednoduchým zdobením, to aby vynikl potisk velkých květů. Díky tomu bude i sukně jednou z nejlevnějších v naší nabídce.


Moonlight Sea
První ze tří sukní s námořnickými motivy, které se letos objeví v našem e-shopu. I tato sukně bude k ušití až ve velikosti XL (pas 90-100cm).


Vložil: PorcelainDoll ¤ Komentářů (2)
11.Únor 2014
Jste zváni na přednášku s promítáním, kterou pořádá Victorian Catherine: O éře viktoriánské, aneb jak to tehdy bylo. Jedná se o cyklus přednášek o životě vyšších Anglických a Amerických vrstev druhé poloviny 19. století.

V sobotu 8. března 2014, v čajovně Wabi v OlomouciVstupné jest 80,- Kč.Program předášky:
  1. O rodině, dětech a zvycích
  2. Učit se, učit se, učit se. Aneb povinná školní docházka
  3. Smutná nevěsta, veselá vdova 1.část - svatební den
  4. Smutná nevěsta, veselá vdova 2.část - smutek viktoriánské éry
  5. Zavři oči a mysli při tom na Anglii, aneb Střípky z viktoriánské postele
Vložil: PorcelainDoll ¤ Komentářů (0)