25.Květen 2014

Naše Facebooková stránka má již přes 1000 fanoušků! Ze srdce děkuji všem, co práci Porcelain Doll podporují a sledují ♥ Pamatuji časy, když jsem s lolita módou začínala - tehdá bych české lolity napočítala na prstech jedné ruky, a každá bydlela na jiném konci země. Nosit krajkové sukně se spodničkou a žít se srdcem viktoriánské dámy bylo tehdá tak podivínské, a těžko to u druhých našlo pochopení. A dnes? Inu, mnohým to přijde podivínské stále, ale když jsem obklopena lidmi, jež můj krajkový svět sdílejí, mám v srdci hřejivý pocit, že jsem se přeci jen narodila na tom správném místě.

Děkuji všem, co si kdy od Porcelain Doll něco zakoupili, byť by to byla jen malá mašlička do vlasů. ♥ Děkuji všem, co kdy přišli na nějaký ze srazů, co pořádáme. ♥ Děkuji všem, co kdy dali "like" našim fotkám na Facebooku. ♥

Jako poděkování následujícím 5ti zákaznicím k objednávce přibalím zdarma náhodný doplněk - podkolínka či mašli do vlasů! (^_-) To, zda si objednáte přes e-shop či vyberete v olomoucké prodejně, nehraje roli. Platí pro všechno zboží značky Porcelain Doll - nikoliv však pro ostatní značky, placky a boty.

A co bude dál?

  • Budeme prodávat i přednášet na mnoha českých conech!
  • V červnu chystáme kouzelnou tea party s výstavou kreseb od Ophelie Violletty.
  • Pracujeme na druhém, novém e-shopu pouze na placky!
  • A samozřejmě, pořád šijeme nové a nové doplňky i oblečení (^_^) Teď jsou na plánu především bonnety (kloboučky), podkolínka s krajkou, nové mašle do vlasů a několik různých krajkových obojků.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Our Facebook page has more than 1000 fans! Big thanks to everyone, who support and watch Porcelain Doll. ♥ I remember time, when I began to wear lolita fashion - I could count czech lolitas on fingers of one hand, and each girl lived on other side of the country. To wear a skirt with lace and petticoat and to live with a heart of victorian lady was so weird, and noone could undertand. And nowdays? Many people still think it's weird, but now I have many friends who share my lacy world, so my heart is filled with the warm feeling that I have really been born in the right place.

Thank you everyone, who bought anything from Porcelain Doll, even if it's only a small bow ♥ Thank you everyone, who ever attended any of our meet-ups. ♥ Thank you everyone, who ever gave "like" to our Facebook photos. ♥


As my thanks, to next 5 orders of items by Porcelain Doll, I will give random accessory for free (bow or socks) (^_-)

And what will be next?

Vložil: PorcelainDoll ¤ Komentářů (0)
22.Květen 2014
Tak další ročník fantastického Animefestu je za námi!
Děkuji všem, jež se u našeho stánku zastavili (^_^)

foto: Yuri

Postřehy z Animefestu
  • Rok od roku s sebou na Animefest vezeme víc a víc věcí... letos jsme se skoro do toho auta ani nevešli, celou cestu jsme jeli s gigantickou těžkou taškou na klínech, protože kufr byl narvaný k prasknutí... na příští rok nám už náš řidič Helius slíbil dodávku :D
  • V minulých letech jsem snila o tom, jaké by to bylo mít jeden obrovský módní stánek, a jak bych ho načančala! Přijde mi to neuvěřitelné, ale díky vstřícnosti organizátorů Animefestu a díky spolupráci s ostatními návrháři se to vážně stává skutečností (*_*) Budu se snažit, aby náš Módní koutek byl rok od roku úžasnější! (*_*)
  • Ke hře Sbal si svého ukeho dáváme jako překvapení náhodnou placku zdarma - ale ne vždy ji nová majitelka hry může nosit! Jako jedna převelice roztomilá slečna, co prý ke hře dostala placku "Násilnický Seme"! XD
  • Zajímavé zjištění - prodaly se všechny placky "I ♥ yaoi", ale ani jedna "I ♥ yuri" . Cožpak nikdo nemá rád yuri? (O_o)
Fronta na kafe :D
Fotka s krásnou zákaznicí - ten den jsme měly stejné spodničky! :D
Vložil: PorcelainDoll ¤ Komentářů (0)