25.Květen 2014

Naše Facebooková stránka má již přes 1000 fanoušků! Ze srdce děkuji všem, co práci Porcelain Doll podporují a sledují ♥ Pamatuji časy, když jsem s lolita módou začínala - tehdá bych české lolity napočítala na prstech jedné ruky, a každá bydlela na jiném konci země. Nosit krajkové sukně se spodničkou a žít se srdcem viktoriánské dámy bylo tehdá tak podivínské, a těžko to u druhých našlo pochopení. A dnes? Inu, mnohým to přijde podivínské stále, ale když jsem obklopena lidmi, jež můj krajkový svět sdílejí, mám v srdci hřejivý pocit, že jsem se přeci jen narodila na tom správném místě.

Děkuji všem, co si kdy od Porcelain Doll něco zakoupili, byť by to byla jen malá mašlička do vlasů. ♥ Děkuji všem, co kdy přišli na nějaký ze srazů, co pořádáme. ♥ Děkuji všem, co kdy dali "like" našim fotkám na Facebooku. ♥

Jako poděkování následujícím 5ti zákaznicím k objednávce přibalím zdarma náhodný doplněk - podkolínka či mašli do vlasů! (^_-) To, zda si objednáte přes e-shop či vyberete v olomoucké prodejně, nehraje roli. Platí pro všechno zboží značky Porcelain Doll - nikoliv však pro ostatní značky, placky a boty.

A co bude dál?

 • Budeme prodávat i přednášet na mnoha českých conech!
 • V červnu chystáme kouzelnou tea party s výstavou kreseb od Ophelie Violletty.
 • Pracujeme na druhém, novém e-shopu pouze na placky!
 • A samozřejmě, pořád šijeme nové a nové doplňky i oblečení (^_^) Teď jsou na plánu především bonnety (kloboučky), podkolínka s krajkou, nové mašle do vlasů a několik různých krajkových obojků.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Our Facebook page has more than 1000 fans! Big thanks to everyone, who support and watch Porcelain Doll. ♥ I remember time, when I began to wear lolita fashion - I could count czech lolitas on fingers of one hand, and each girl lived on other side of the country. To wear a skirt with lace and petticoat and to live with a heart of victorian lady was so weird, and noone could undertand. And nowdays? Many people still think it's weird, but now I have many friends who share my lacy world, so my heart is filled with the warm feeling that I have really been born in the right place.

Thank you everyone, who bought anything from Porcelain Doll, even if it's only a small bow ♥ Thank you everyone, who ever attended any of our meet-ups. ♥ Thank you everyone, who ever gave "like" to our Facebook photos. ♥


As my thanks, to next 5 orders of items by Porcelain Doll, I will give random accessory for free (bow or socks) (^_-)

And what will be next?

Vložil: PorcelainDoll ¤ Komentářů (0)
13.Únor 2014
Dobrý den přeji (^_^)

Dnes bych Vám ráda ukázala nové sukně, které budou k zakoupení v tomto roce.
A také se bude měnit způsob rezervací! Doposud to bylo tak, že sukně v rezervacích (šité na míru) bylo možno objednat pouze během cca 14ti dní... po tomto datu byly ke koupi už jen sukně hotové. Avšak nyní to bude tak, že rezervace se budou otevírat zhruba jednou za měsíc s tím, že v nich budou ukázány všechny oděvy, které je možno ušít na míru. Takže i když si sukni na míru nebudete moci koupit hned, je možno ji získat i za měsíc, až bude rezervace otevřena  znovu.

Tyto sukně se objeví na e-shopu Porcelain Doll během letošního roku:

Cat Party
Sladká sukýnka s potiskem koťátek, s ladící odepínací mašlí. Pouze jedna barevná varianta, avšak velikostně bude k dispozici až po novou velikost XL (pas 90-100cm), ale samozřejmě i ve velikostech menších.


Golden Rose
Sukně se šifonovým závojem, jež je možno po různu nabírat. K dispozici bude ve třech barevných variantách: černá, tmavomodrá a červená.


Dream in Roses
Opět růže, tentokráte v Classic Lolita stylu. Jednoduchý střih s jednoduchým zdobením, to aby vynikl potisk velkých květů. Díky tomu bude i sukně jednou z nejlevnějších v naší nabídce.


Moonlight Sea
První ze tří sukní s námořnickými motivy, které se letos objeví v našem e-shopu. I tato sukně bude k ušití až ve velikosti XL (pas 90-100cm).


Vložil: PorcelainDoll ¤ Komentářů (2)
04.Prosinec 2013
Novinky v kostce
 • Specielně pro prodejnu v Olomouci jsem založila blog: http://pd-olomouc.blogspot.cz/ , abyste mohli sledovat nově příchozí zboží i fotky z proběhlých akcí.
 • Chystají se headdressy (ozdobné čelenky) s krásnými výšivkami! Čelenky to budou celočerné, barevných variací výšivek pak bude několik - bílé, stříbrné, rudé...
 • Také máme rozděláno spoustu malých levných doplňků - broží a mašliček.
 • Konečně došel balík s bílou organzou - budou bílé spodničky! (^_^)
 • Momentálně mi však nejvíce času zabírá šití kolekce "Sny a noční můry". Krom sukní, které byly k rezervaci, je rozešito i několik šatů~
Chystané akce, kterých bude Porcelain Doll účastna
 • 7.12. Olomouc - Vánoční cosplay večírek - V sobotu odpoledne, při plánovaném pochodu městem, ráda zájemce uvítám v prodejně PD.
 • 14.12. Olomouc - Vánoční Lolita sraz - Též i v rámci vánočního srazu můžeme zájemce do prodejny zavést, stačí říci (místo konání srazu je jen minutku chůze od našeho obchodu).
 • 14.12. Praha - Vánoční Lolita sraz - Ač nemohu býti přítomna osobně, poslala jsem alespoň pár balíčků jako ceny do soutěží a tomboly (^_-)
 • 21.12. Zlín - Velký vánoční otaku sraz - Zde bude PD přítomna i s prodejním stánkem s maličkostmi (placky, mašle do vlasů, šperky...) a také s přednáškou "Módní úlet"!
 • 18.1. Olomouc - Lolita sraz pro nováčky - Velká akce pro začínající lolity s módní přehlídkou, kterou sami pořádáme. Podrobnější info již brzy! (^_^)
 • 1.2. Helsinki, Finsko - Hellocon - Celodenní festival zaměřený pouze na Lolita módu. Budeme zde míti prodejní stánek s doplňky~
Vložil: PorcelainDoll ¤ Komentářů (7)