Anděl a co za trest žije v pekle

Každý člověk se narodí jako anděl, ale brzo po narození zjistí, že za trest žije v pekle, a tak se peklu přizpůsobí a stane se z něj čert pro kterého je život peklem! Ráj a peklo není po smrti těla, ráj a peklo je v našem myšlení, které je zde díky problémům, které se snažíme vyřešit.
Realita, která je nám peklem to jsou příběhy, které jsou plné egoistického násilí, když to nejde po dobrém tak se to řeší ego po zlém, a tak je zde nám ten druhý čert peklem. Anděl a co za trest žije v pekle, touží po ráji a jeho toužení je zdrojem jeho soužení.
To že jsme si cizí stvořilo psychické peklo, protože z cizího krev neteče, a tak je nám ten druhý čert peklem. Je třeba vyřešit tento problém podobně jako jej vyřešili mravenci co jsou geneticky stejní a jsou i stejně vychovaní, začneme lidi vyrábět v továrnách a vyrobeným lidem zajistíme stejnou výchovu.
Tím zde skončí konkurence mezi lidmi a národy, a tak skončí i naše psychické peklo, abychom mohli snadno spolupracovat tak dostaneme do hlavy v továrně při vyrobení inteligentní čipy, a tak nebudeme muset chodit do školy a nebudeme už potřebovat; byrokracii, politiku, náboženství, filosofii, propagandu, cenzuru atd. takto se promění peklo na psychický ráj kde se nelže a nekrade.