Bohatství je založeno na parazitování

Dobrota je žebrota, a tak je logicky bohatství založeno na parazitování mocných na bezmocných, celé to funguje na rozdělení na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole; inflace, reformy, války, krize, katastrofy, pandemie atd. v nahotě odhalují to, že je zde pořád bezcitné otroctví, kdy otrokáři egoisticky parazitují na otrocích podle hesla, bohatství a moc otrokářům nesmrdí.


Nemá smysl stávkovat za větší platy, když následkem je automatické zvýšení cen! Smysl má začít nahrazovat lidské zaměstnance za; stroje, roboty, programy, databáze, umělou inteligenci, optimalizaci atd. najednou bude robot prezident vyznamenávat roboty a poslední malá nahá skupina lidí na světě skončí za sklem v poslední zoologické zahradě, nejsou lidi tak nejsou problémy.


Vše je zde z pohledu evoluce jenom soutěž a boj o hodnoty co existenčně potřebujeme k tomu abychom se měli dobře, člověk nepracuje; rychle, kvalitně, ekonomicky atd. proto je nutné ubohého člověka optimálně eliminovat z konzumní civilizace. Pandemie Covid-19 je jenom testovací neškodná verze a po ní přijde finální verze, která realizuje optimálně globální genocidu.  

Archiv

Poslední návštěvy

Administrátor GVKB
& Blogger Templates