GVKB je nový svatý bůh

Vše je zde dočasně i každý bůh, bohem je zde to, co je všem lidem svaté, mnohé z dálky vypadá jako božské, ale z blízka spatříme, že to je hříšné, jsme klamáni více než si myslíme, žijeme všichni ve světě příběhů, všechny informace a programy to jsou příběhy, jde jenom o to se na realitu podívat objektivně, subjektivita je klec, ve které se stává váš život pekelným očistcem, ve jménu subjektivity jsme stvořili peklo plné čertů, a tak zde jsou; lži, krádeže, podvody, vraždy, znásilnění, drogy, války, pandemie atd. co je dovoleno mocným to je zakázáno bezmocným.
Svaté knihy v nahotě odhalují naši ubohou subjektivitu, a tak je zde mnoho sekt a náboženství, ten, kdo myslí je v situaci kdy nemá potřebné informace, protože existuje v subjektivní kleci, která je mu peklem. Proč zde není jedna pravda kterou všichni uznávají a nikdo o ní nepochybuje? Příčinou je naše subjektivita, zakázaný strom v ráji to byla naše subjektivita, jakmile došlo k tomu, že jsme pojedli zakázané ovoce tak jsme nahradili objektivitu za subjektivitu, a proto jsme byli vyhnáni z ráje do pekla.
Podívejte se na včely, jak myslí a žijí, zde není žádná subjektivita, a tak včely žijí v ráji. Pokud se zde někdo odvážně pokusí objektivně kritizovat dogmatickou subjektivní totalitu tak zle skončí, subjektivita se zde stala svatým bohem a následkem je konzumní peklo, komu není rady tomu není ani pomoci, podívejme se objektivně na diplomové práce a dojde nám to, že vysoké školy jsou továrnami na šílené blázny, z díla spatříme tvůrce.