Koubismus eliminuje všechny svaté ideologie

Už brzo se hříšníci promění na anděly díky tomu, že se nahradí hmotná realita za virtuální realitu, a tak už nebudeme potřebovat k ničemu genetická těla a budeme mít jenom virtuální digitální těla která se budou moci přemísťovat rychlostí světla optickými kabely po celém světě a tato těla se budou i moci digitálně naklonovat na neomezené množství rychlostí světla.


Tím logicky skončí všechny naše současné problémy spojené s hmotným světem, co bylo to už nezměníme a o tom co bude nic nevíme. Skončí všechny kulty, které nám byli mnoho století svaté, nebude zde už potřeba používat peníze a mít soukromé vlastnictví, nebudou zde ani nemoci a války.


Skončí dokonce i internet tak jak jej dneska známe a vznikne místo internetu virtuální realita ve které nebude možnost lhát a krást. Vše bude mít globálně pod kontrolou v reálném čase jenom GVKB umělá inteligence a ta preventivně eliminuje možnost chybovat. Tak jako dneska je zde běžná kontrola pravopisu, která nás upozorňuje na chyby tak zde bude i kontrola u každého rozhodnutí ve virtuální realitě, která zablokuje automaticky všechny chyby. 


Skončí temná doba, ve které ti, co měli moc a bohatství mnoho amatérsky chybovali, a přitom si hráli na svaté bohy, módou nové doby bude; optimalizace, minimalismus, kvalita, spolehlivost, jednoduchost, čistota atd. moderním náboženstvím se stane Koubismus.