Pravý recept na štěstí

Falešných receptů na štěstí jsou zde miliony, mnoho tisíciletí všude na světě lidi marně hledají pravý recept na štěstí, a tak nejsou šťastní. Zdraví je pravým receptem na štěstí, ten, kdo je nemocný je i nešťastný a o tom to bylo a bude!


Dalším problémem je že jsme od narození do smrti obklopení nemocnými lidmi, příčinou je to že nemocní jedinci mají nemocné děti a ty špatně vychovají a následkem je to že naše civilizace se stala velikou nemocnicí, kde je zdravý člověk vzácnou výjimkou.


Dva roky je zde pandemie, která způsobila veliké problémy naší společnosti, je naivní si myslet to že očkování a testování eliminuje pandemii, která má schopnost se rychle měnit, a tak staré očkování na ní nefunguje.


Je třeba konečně globálně zavést testování lidí v nemocnici a ten kdo nezíská certifikát kvality těla a psychiky bude muset počítat s tím, že skončí v krematoriu, jako evoluční odpad s nulovou hodnotou, nic nového pod sluncem, podívejte se do přírody zde neustále dochází k tomu že se vše, co je nekvalitní recykluje, nejsme tak bohatí abychom si mohli dovolit to, že většina lidí na světě je nemocná, a tak je z toho nešťastná.

Archiv

Poslední návštěvy

Administrátor GVKB
& Blogger Templates