Zbytečných zaměstnanců je u nás jako sraček

Jakmile je soutěž a boj nahrazená monopolem nebo centralizací tak následkem je nárůst zbytečných zaměstnanců a kdo nic nedělá ten nic nezkazí a je brzo povýšen, není zde ale jenom problém se zbytečnými zaměstnanci je zde i problém se zbytečnými investicemi podle hesla ze společného krev neteče. Nejde o nový ekonomický a ideologický problém, tento problém je zde mnoho tisíciletí a následkem jsou zániky civilizací a kultur, komu není rady tomu není pomoci.

Připomíná mi to nákup nového notebooku s Windows, kde je prodejcem předem instalováno mnoho zbytečných programů, které jde většinou obtížně odinstalovat, podobná je i situace u mobilního telefonu. Taky se lze setkat s tím že je zde z protekce zaměstnán zbytečný zaměstnanec v dozorčí radě, nebo jako poradce, opakem je zde dělník, kterému se naloží tolik práce, že se z toho dělník po krátké době zdravotně zhroutí a hledá si jiného zaměstnavatele.

Mnoho podnikatelů ze západu zkusilo u nás podnikat a brzo od nás utekli díky tomu, že naše společnost je zaostalá, a tak je zde všude protekce a korupce, nejhorší je situace u státních zaměstnanců, co si zde hrají na svaté neomylné bohy a dělají z obyčejných lidí voly, je třeba začít s kontrolou která vyčistí tento chlív od všech sraček.