zdravym všechny lidi co se sem přišli mrknout

se mrkněte do kategorii tam se dozvíte o mě víc ale ještě tu bude mnohem víc věcí ale opravdu až na to bude víc času ted jen práce kamarádi kalby mno a líbko
                               
                                          

15.Září 2008

Všechno bylo jinak: ze sparťanského bouřliváka Řepky se stal kliďas

Komplex Brno zbourán! Sparta se oblékla do žlutéhoa zvládla důležitý zápas. Vyhrála na stadionu, kde ji měl čekatnebezpečný soupeř a fotbalové peklo. Ani jedno se včera večernevyplnilo.
Tomáš Řepka ze Sparty (ve žlutém) bojuje o míč s brněnským Tomášem Doškem. 

Tomáš Řepka ze Sparty (ve žlutém) bojuje o míč s brněnským Tomášem Doškem.

Brno bylo krotké, atmosféra chladnější, ačkoli bylo vyprodáno. Vyhrát 2:0 v Brně, to je pro sparťany výborný výsledek.

Vedoucí tým ligy sice neoslňuje hrou, ovšem výsledkově start dosezony vychází. V úvodních šesti kolech ztratila Sparta jen dva body.

"Dobrá práce, jsem spokojený," pravil trenér Vítězslav Lavička.

Víc ani říkat nemusel. Hosté splnili to, co si určili. Hráli chytře, v klidu a precizně v obraně.

Pryč byla hořká vzpomínka na 4. květen, kdy byl nervák Řepkavyloučen už ve 2. minutě za to, že hodil míč do obličeje Bestovi.Sparta prohrála doma 0:2, a tím začala osudově kazit svou jízdu zatitulem.

Včerejšek úplně skončil naopak. Výsledek byl zrcadlově obrácený aŘepka hrál nejlépe ze všech. Dokonce spoluhráče kolem uklidňoval.

A jeho žhavé souboje s Bestou? Téměř žádné nebyly. Ti dva se nahřišti potkali málokdy. Pokud už proti sobě stáli, třeba ve vzdušný chsoubojích, vždycky uspěl sparťanský tvrďák.

"Brno bývá hlavně doma nebezpečné, ale my jsme ho do ničehonepustili. Tahle výhra byla naprosto zasloužená," řekl Řepka po zápase.

Hosté nenastoupili v nejsilnější sestavě, třeba kapitán Berger léčízranění, ovšem test na čtvrteční utkání Poháru UEFA v Záhřebu vyšelvelmi dobře.

"Spartě jsme to ulehčili. Když nevystřelíte na branku, nemůžete pozlobit nikoho," litoval brněnský záložník Marek Střeštík.

Brno bylo jen stínem nebezpečného týmu, přitom celé město se těšilona sportovní událost podzimu. Bylo ideální počasí, skvěle připravenýtrávník.

Přes osm tisíc diváků zmrazil v 11. minutě muž, který zatím vsoučasné sezoně nenastoupil ani na minutu. Záložník Karol Kisel dosudmarodil a včera rozhodl zápas.

Naběhl si na parádní centr od Matušoviče, ze sedmnácti metrů napálilmíč z voleje a za chvíli už na něj skákali spoluhráči včetnězastupujícího kapitána Voříška.

Nádherný gól.

Bezmocný brankář Bureš si naštvaně odplivnul a přes osm tisíc fanoušků zmlklo. Byl to šok, ze kterého se už domácí nedostali.

O trenérovi Petru Uličném se přitom traduje, že má patent na to, jakSpartu porazit. Jako trenér Brna to dokázal třikrát ze tří posledníchpokusů. Včera kouzlo nefungovalo.

12.Červenec 2008

Kopecký obsadil v Ruské rallye šesté místo | Sport

Jan Kopecký obsadil šesté místo v Ruské rallye, která byla čtvrtousoutěží seriálu Intercontinental Rally Challenge (IRC). Na šotolinovýchruských cestách zvítězil Fin Juho Hänninen, Kopecký na něj s vozemPeugeot 207 S2000 ztratil bezmála sedm minut.

Piloty v každé ze tří ruských etap čekaly rychlostní zkoušky se značně rozdílnými tratěmi. Některé erzety byly podle stránky www.motorsport-kopecky.cz hodně rozbité, na cestě se povalovaly balvany a posádky se musely vypořádat i s hlubokými kolejemi.

Kopeckémupo úvodní etapě patřila třetí pozice, v úvodu druhé etapy se dokázalposunout dokonce na druhé místo. Pak ale prorazil pneumatiku o balvan,ležící za horizontem, a připsal si čtyřminutovou ztrátu, kteráznamenala konec nadějí na umístění mezi nejlepšími.

"Po ziskustříbrné pozice v Portugalsku jsem měl představu, že bychom se i vRusku mohli pokusit vybojovat umístění na stupních vítězů. Bohuželkvůli defektu v šesté erzetě a následné ztrátě čtyř minut jsme ztratilinejenom průběžnou stříbrnou příčku, ale i šanci na umístění mezinejlepšími třemi," řekl Kopecký.

"Jsem samozřejmě rád, že se nášvůz po těžko uvěřitelné kolizi v Belgii vůbec na start v Ruskupostavil. Všichni pracovali s maximálním úsilím, aby se vůz stihl proRally Russia připravit. Patří jim velké poděkování, odvedli špičkovoupráci," uvedl vedoucí týmu Josef Kopecký.

10.Červenec 2008

Čeští juniorští reprezentanti získali na mistrovství světa ve Švýcarsku stříbrné medaile, když ve finále podlehli obhájcům titulu ze Švédska! | Sport

Do semifinále se Češi dostali díky dobrým výkonům ve skupině - výhřenad Slováky (8:4) a  odvěkými rivaly z Lotyšska (8:6). Už v základnískupině s naši reprezentanti poprvé potkali se Švédy, tehdy zápasskončil 3:8 ve prospěch florbalové velmoci.

Poté přišlo sobotní semifinále s Finskem. Trenérské duo Škubal& Mrázek postavilo do zápasu od první minuty tři pětice hráčů a vbrance dostal důvěru Barák. Právě rozšíření základní sestavy o ne zcelazdravé hráče českému týmu velice prospělo. Týmovým výkonem se českýmmladíkům podařilo porazit Finy 6:4, když do skóre výrazně promluviliprávě rekonvalescenti Mikeš se Šebkem. Také Barák byl týmu velkouoporou.

V nedělní podvečer se pak Češi měli pokusit o zázrak - porazitŠvédy a sebrat jim titul mistrů světa. Bohužel - od začátku bylo vidět,kdo má navrch. Neuběhly ani tři minuty, když Patrik Malmström -nejlepší švédský hráč - otevřel skóre utkání o zlato. První český zásahpřišel o necelých deset minut později, ale to už Curney snižoval na1:3. Dvaatřicet sekund po zahájení druhé třetiny se opět prosadilMalmström (1:4)  a za dalších devět minut zkompletoval svůj hattrick -1:5. I ve druhé třetině se Češi dokázali prosadit -  to když ve 33.minutě Jendřišák snižoval na 2:6. Když pak Švédové do konce druhé částipřidali ještě dva góly, brankáře Baráka vystřídal Ogrocki. Ten na svouprvní obdrženou branku čekal podobně dlouho jako Barák na začátkuutkání - ve čtvrté minutě se prosadil Simon Nilsson (2:9). V 54. minutěuž pak jen korigoval Jelínek. Třináct tisíc diváků tak sledovalstaronové mistry ze Švédska.

Free Music
Free Music
Free Music