03.Duben 2008

aha

Asi jsem tu zapoměla i uvést, že ze svatby a tak všeho dávno sešlo. aby to vůbec dávalo smysl..

20.Srpen 2007

sem zpět

Tak jsem se vrátila z dovolené, odpočatá, decentně opalená a hlavně uvolněná. Ale za půl hodky mi začíná práce, tak na to se moc netěším, jsem z toho vyřízená a zničí mě to.. Mám spoustu zážitků a už se těším na další dovču, ale to mě čeká až za rok.. Projeli sme celé HR a ukotvili sme v Dalmácii, skoro u Dobrvníku, kde hořelo, ale nám se nic nestalo a v naší oblasti nic nehrozilo..

21.Červenec 2007

vedro

Tak je sobota, venku se udělalo opětně vedro a mě do dovolené zbývá 14 dní. Do té doby se tu zbláznim. Pořád tu někdo venku řve.. Prostě je tu humbuk a to se mi moc nelíbí.
Jinak to celkem jde. Peru, žehlím a odpočívám..Nejraději bych se válela u vody někde.

18.Červenec 2007

o rok později...

Tak,od maturity uběhlo pár měsíců, přesněji rok. A můj život bere jiný směr než jaký jsem si plánovala. Na práva jsem se nedostala, tak jsem od září začla pracovat u jedné nejmenované log. firmě. Na práva jsem zapoměla  a věnuji se práci a mému štěstí. Jsem tedkon s klukem, kterého mi seslal snad bůh. Je to úplně super být štastná a zamilovaná a vědět, že je to něco jiného, než to co jsem prožívala předtím. Netvrdím, že vztahy co jsem měla předtím, tak byly také krásné, ale ted jsem starší a už vím co chci..

Práce mě vyčerpává, ale energie mám dost, což je dobře  . Ale, tak život je na jednu stranu překrásný, ale všichni víme, že život bývá i krutý a záleží na každém jedinci, jak se k němu postaví..

05.Prosinec 2005

z tý školy mi asi jednou...

z tý školy mi asi jednou jebne....je toho moc,každej po nás chce miliony věcí, lidi sou v tý třídě už na zabití..ale tak co těch pár (cca4) měsíce to s nima ještě vydržim, i když o nervy jsem už přišla...Asi sou všichni nervozní z maturity a ted do toho ještě vánoční atmosféra-ta mi leze krkem.vše je divný, minulej rok to bylo ještě celkem v klídku..ted??Radši mlčim..Kdyby ste náhodou někdo věděl jak z toho ven - z toho stresu, tak s nápadama ke mě.Díky