Můj první sex

06.Duben 2009

První sexuální styk jsem měl ve 14, bylo to na letním táboře.
V té době jsem opravdu z holek moc horkou hlavu neměl, ve čtrnácti mě více než ženská sukně zajímaly jiné věci, jako experimenty s marihuanou, alkoholem či stříkáním graffiti.
Všiml jsem si jí hned první den, ono to ani nešlo si nevšimnout jejího pronikavého pisklavého hlasu. Chuděrka měla něco asi s hlasivkama, nějak jsem to neřešil, normálka jsme se seznámili a povídali si. Mezi řečí jsem se jí i zmínil že teda maluju a že mám pár malůvek v sešitu, chtěla se podívat a moc se jí to líbilo. Z mé strany žádná jiskra nebyla, jak říkám, ženské mě prostě nebraly, tehdy nebyly ještě Bravíčka zaprasená metodami jak holku dostat do postele... Upřímně řečeno, Bravíčko jsem ani nekupoval, takže jsem možná přišel o pár cenných rad, které by se mohly hodit:-D. Menší štěstí bylo, že ona měla na tom táboře svého kamaráda a ten mi hned druhý den tábora "nabonzoval", že se jí líbím. V tu chvíli to ve mě hrklo. Já, v té době zcela nepolíbený panic a holka má o mě zájem? Bylo to trošku šokující. Bylo super, že třetí den tábora vedoucí uchystali stezku odvahy. Šli jsme spolu mi dva, povídali si a nakonec se drželi za ruce. Srdce mi tlouklo jako tekknobeat a tlak vystoupal na 200/300. Vnímal jsem ji a její sladký hlas. Nakonec jsme dorazili zpět do tábora a nastal trapný okamžik. Okamžik pro první políbení. První políbení v mém životě, byl jsem vyklepaný jak kulička v Montaně a... Jak správně tušíte, zklamal jsem, prostě jsem jí řekl dobrou noc a odebral se do kutlochu. Skoro celou noc jsem si to pak vyčítal, jaký jsem vůl, ale stres a obava, že ji zklamu mě udolávala. Další den proběhl v klídečku v rytmu denního shonu a programu, pořád jsme byli v kontaktu a povídali si. Večer to ale bylo jiné, krásná vlahá letní noc a správná táborová diskotéka, kde se hrály fláky z kazet :-D. Ani si moc nepamatuju, jak to proběhlo, ale vím, že byl večer, hrála hudba, přišla ke mě a naše rty se v jedno spojily. Bylo to úžasné, sladké, vlhlé, horké... Prostě nádherný pocit, líbat se poprvé. Prolíbali jsme celý večer a vůbec se mi od ní ani nechtělo, abych šel spát. Druhý den jsme strávili jen spolu, drželi se za ruce, povídali si a já konečně objevil, co je tak báječného na dívkách. Uběhly asi 3-4 další dny, ve stejném poklidu, jen na jednom z výletů jsme skočili jen tak mimochoden do sámošky na zmrzku. Najednou se mě zeptala, jestli mám raději jahody, nebo banány. Opáčil jsem, že banány. Zmizela a najednou se objevila s krabičkou kondomů v ruce a řekla, tak tady jsou banány. Byly to banánové Pepina, já stál jak opařený... To snad nemyslí vážně? Ona to chce se mnou opravdu dělat? Nakonec jsem se uchlácholil tím, že si dělá jen srandu a nějak jsem na to zapomněl. Uběhly další dva dny, noci jsem trávil u ní v postýlce zabachtaný, ale nic víc, než líbání se nedělo, jelikož tam měla dalších 7 spolubydlících.
 Třetí den, jak jsem po večerce přišel a vklouzl za ní do pelíšku, se ale spolubydlící jak mávnutím kouzelného proutku sebraly a odešly za klukama ven. Zůstali jsme sami dva. To mi na jistotě opravdu nepřidalo, líbali jsme se a mazlili a najednou se jí v ruce objevil kondom. Byla tma jak v ranci, vtiskla ruku do mé a v ní byl malý čtvereček. Byl jsem jak opařený, neříkal jsem jí, že jsem to ještě nikdy nedělal, sice jsem věděl, jak se nasazuje kondom, ale jen teoreticky. Ač byla o 3 měsíce mladší než já, zkušeností zřejmě pobrala víc než dost, začala se mě dotýkat takovým způsobem, že jsem nevěděl, kde mám hlavu, či patu. I přes nervozitu se u mě dostavila erekce a dokonce se mi i podařilo nasadit si kondom. Další okamžiky si pamatuju jak ve snu, moc si toho nepamatuju, jen jak jsme byli konečně nazí a já líbal její malá prsa, hladil celé její tělo a vnikl do ní. Pamatuju si, jak jsem přemýšlel a říkal si : To je celé? To je ten sex? V proudu myšlenek mě ale utly její rty, které se přisály na mé a já cítil tu bouři myšlenek a pocitů, začla se svíjet a vzdychat, byl to neopakovatelný a nádherný pocit. Škoda jen, že tak krátký, za 5 minut bylo po všem, bylo to nesmírně vzrušující a já nemohl zabránit pocit, který jsem cítil na špičce žaludu vždy, když jsem hlouběji pronikl do její svatyně. Následoval výbuch, Hirošima Nagasaki dohromady, prostě nádhera. Zůstal jsem ležet v jejím objetí a cítil, jak z hluboka oddychovala a já s ní, v jednom rytmu... Leželi jsme spojení, my dva v objetí a v pocitu nekonečného blaha. Nic však netrvá věčně, holky se už vracely a tak se má první rychle oblékla. Na kondom jsem udělal uzel a hodil, jak jinak, za postel. Jestli ho někdo v té špíně a prachu nenašel, tak tam jistě leží až dodnes:-). Holky přišly a vesele kecali a švotřili a jen my dva jsme byli zticha a užívali si okamžiky nádherného pocitu, který jsme spolu prožili.... Jak dopadlo další naše chození, myslím, že není třeba vyprávět, o tomhle tento článek není... napsal/a: Snapshoooter 18:05 Link komentáře (3)