Život je boj ...a tak to je ...krutou realitou musíme přejít všichni..Stejně je to na nic..Tak jdi a žíj ...
25.Srpen 2009
už jen tří dny ,kurňá já se těším jak malý děcko bože :D:D jo dělám z toho Vánoce :D ale vůbec mě to nesere:D ... new empétroska :D:D maminka je nejlepší ,miluju jí :* :*  ne jen kvůli té MP3jce samozřejmě :D prostě lepši nemáte :P:P .. Italy volá pomaličku,ale jistě :)) prej pojedem večer kolem pobřeží no užasnéé :D ohh já su romantička jak prase nebo co :D:D ale tohle jsou pohledy nejvíc krásný :))) večer bude zajímavej :D:D ale i tak sem zase pořádně ŠŤASTNÁ !!!
Vložil: _Petaak_ ¤ Komentářů (0)
22.Srpen 2009
hokej začíná pomalu ale jistě ,zimák je taky u konce :D to bude jej :DD a za 6 dní do Itálie a těším se na Iwettku až pujdem konečně ven ,s Jeníčkem to bylo taky fajn :DD a a a a a a a a a zapomínám :DDD Jai Jai :DD "svět se ve spirále točííí" :))) ty jo  a o Citovu?:D mno radši nechat bejt a nemluvit ,kolínka bolí ,nohy bolej cely,zada upe :DD a hlavička bolela :D dobry dva dny :D už nikdy vic takhle ,a 11.9 zaaas Citov posledni :/:D  kurna to bude akce zas :D těšíííím :)) no uz nepijuuu :DD teda aspon ne tak :D moc:D ..
Vložil: _Petaak_ ¤ Komentářů (0)
10.Srpen 2009

Už je na tom dobře ,a má pocit že jí nic netrápí ..Není to fajn ?:)

-> Žijem jen jednou .. Nějaký to trápení vždycky musí být,ikdyž se nám zrovna nehodí a nesouhlasíme s tím .. Časem vždy potkáme lepší přátelé,větší lásku a něhu ... Časem.. Jsme mladí ,krásní ,tk pojďme žít :) a nejlépe své sny ,své vysněné americké sny :)

Vložil: _Petaak_ ¤ Komentářů (0)
03.Srpen 2009
NEPŘEJDE TO !!!!!....
Vložil: _Petaak_ ¤ Komentářů (0)
01.Srpen 2009
Prostě to chce čas.. A ono to přejde já to vím ... Čím dřív tím líp ,snad ... ztracený to je a uplně to já vím...ale užto tak nebolí ... A to je to důležitý,sny se opakují celej týden pořád dokola,je to nesnesitelný ,ale přece kvůli tomu nebudu spát..Je to přeci jen SEN...spíš sny.. ajéé...

No na Citov radši nevzpomínat,ikdyž pár minutek bylo skvělých,ale víc jich bylo špatných ...Stane se no ... Člověk nikdy neví co kdy a kde čekat a hlavně CO čekat :/ ..

Ale zas jedna věc , lepe řečeno jeden člověk ,mě tam tak nějak naladill :) ... a uvidíme co se z toho vyrojí :D ..ale taky hodně lidí zklamalo ,proč je člověk vždycky upřimnej když je ožralej .. to by mě zajímalo :/ .. prostě KURWA! ..

Dnes oznámen odjezd do itálie 28.8 :))  a prožiju ten nejkrásnější den (1.9.) .. a nejkrásnjěší zapad slunce s nějakým Italem ..:D:P.. no, těším se jak sviň ..
Vložil: _Petaak_ ¤ Komentářů (0)